Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártatok úgy, hogy a szülés...

Jártatok úgy, hogy a szülés megindulásakor több órányira voltatok a tervezett kórháztól? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem több órányira, hanem 30-40 percnyire.

Megindultak a fájások már alapból 10 perces fájásokkal, vártam másfél órát és inkább bevitettem magam, minthogy későn érjünk oda.

Csak utána 1 órával lett meg a lányom, de így nagyobb biztonságban éreztem magam, minthogy azon rágódjak hogy nehogy valami baja legyen a lányomnak és későn érjünk oda.

2012. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem több órányira, hanem 30-40 percnyire.

Megindultak a fájások már alapból 10 perces fájásokkal, vártam másfél órát és inkább bevitettem magam, minthogy későn érjünk oda.

Csak utána 14 órával lett meg a lányom, de így nagyobb biztonságban éreztem magam, minthogy azon rágódjak hogy nehogy valami baja legyen a lányomnak és későn érjünk oda.

2012. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, véletlen 2x küldtem.:))
2012. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És két különböző órával. :)
2012. aug. 1. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ki akartam javítani 14-re és véletlen elküldtem 1 órával elsőnek.:)
2012. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mentőt hívtam.Ugyan nem több órányira 70 percre lakunk a kórháztól.Párom épp vidéken dolgozott.

fél 8-ra voltam a kórházban negyed 10-kor megszületett a fiam.

2012. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!