Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szivárgó magzatviz mellet...

A szivárgó magzatviz mellet nem kellene más tünetnek is jelentkezni a szülés megindulásakor? A vizszerü folyásról honnan tudom megállapitani hogy nem a magzatviz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél magzatvíz-szivárgást jelző betétet. Nem tudom milyen alapon működik, de lehet ilyet kapni. Gondolom akkor az el tudja különíteni, hogy magzatvíz szivárog-e vagy folyásod van. Én még nem járok ott, de ha ott tartok, szerintem kipróbálom. Üdv: 28 hetes kismama.
2008. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 30 hetesen volt ilyen, felhívtam a szülészetet, és azt mondták, menjek be, mert lehet hogy magzatvíz. Bementem, megnéztek, nem az volt. (pont hiánycikk volt az a magzatvíz szivárgás jelző,amiről írt az előző hozzászóló)

Majd a szülés magzatvíz elfolyással indult ( fájásom akkor még nem volt) de az nem szivárgott, hanem dőlt, és nem lehet megállítani.

Szerintem az a legmegnyugtatóbb, ha megnéz a dokid, vagy az ügyeletes.

Nem írtad hány hetes vagy.

2008. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szivárgott a magzatvizem (egy burokdarab elállta az útját), amit úgy vettem észre, hogy ha felálltam, akkor éreztem, hogy valami folyik a lábam között és nem kellett pisilnem. Nem egyfolytában csurgott, hanem csak időnként.
2008. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem így indult be a szülés: szivárgott a magzatvíz (olyan, mintha pisilnél, csak nem tudod megállítani), de nem volt fájásom. A fájások csak kb 2 óra múlva jelentkeztek.
2008. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!