Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek megromlott a...

Kismamák akiknek megromlott a kapcsolata a terhesség alatt, mit tehetnék hogy rendbehozzam a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Becsúszott a baba és a barátom nem akarta megtartani, viszont én nem voltam képes abortuszra. Az elején elég jól viselte, de sokminden összejött az időben, én hisztis lettem a hormonoktól. Együtt vagyunk mert szeretjük egymást de nagyon sok a veszekedés. Szeretném rendbehozni a kapcsolatunkat, de fogalmam sincs mitévő legyek.
2012. júl. 30. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem hallgatni a hormonokra!

A veszekedés nem feltétlen jeleni azt,hogy megromlott a kapcsolat-bár ezt kétség kívül Te érzed!

Mi is sokat veszekszünk a Párommal,ha itthon van,de nálunk egyéb gondok vannak. Egyébként nálunk is becsúszott,és én sem voltam képes az abra... ezt is hallgatom néha,de amúgy szeret engem is,és a gyerekeit is! Egyszerűen az egyéb problémák miatt idegesek vagyunk mind a ketten,és csak vita formájában tudjuk levezetni a mérget-ami persze nem megoldás,de ideig-óráig,míg meg nem oldódnak a gondok,elnézhető.


Ha még a baba miatt pipa a Párod,és ezért veszekedtek,de szeretitek egymást,és tutira Ő is szeret,akkor megbékél,hidd el! Próbálj Vele türelmes lenni-ami tudom a hormonok miatt nem könnyű!! sőt,majdhogy nem lehetetlen! De azért próbáld meg!


Ha az "összejött minden" miatt veszekedtek,akkor ha elmúlik a baj,véget érnek a veszekedések is! Ha szeretitek egymást,nem ez fog Titeket elválasztani!!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,12hkm

2012. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonok mellett lehetetlen nem veszekedni de komolyan. En mindig nyugis voltam, nehez volt kihozni a sodrombol, a terhesseg ota megis olyan hisztirohamaim vannak, föleg ferfiakkal szemben, h beüt a bolondora es csak utana veszem eszre magam. Türelmet kivanok a parodnak hozzad, Neked meg a babahoz!
2012. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos én úgy gondolom, hogy ha már most így vagytok, akkor ez később csak rosszabb lesz. A terhesség és főleg a gyereknevelés nem egyszerű, igazi ember/kapcsolatpróbáló, főleg ha ő nem is akarta a babát. Nem mondom, hogy nem változhat pozitív irányba, de akiket én ismerek és így voltak, mint ti, azoknak pár hónap múlva csak tovább romlott a kapcsolatuk.

Mondjuk én egyébként is annak a híve vagyok, hogy gyerek csak stabil, szeretetteljes kapcsolatba való.

2012. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
2-es vagyok, nekem nincs kapcsolatom :) Azert köszi az aggodalmat!
2012. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is becsúszott az első baba,a szitu ugyan ez volt.Csak azért,hogy igen is lesz még jobb is,nézd az én történetemet.12 év telt el azóta,már két csodaszép lányunk van és szeretjük egymást.Nehéz az eleje,a szülés után még nehezebb lesz,de ha tényleg szeretitek egymást,akkor az évek alatt összecsiszolódtok.Így legyen!Kitartás!
2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatást. És persze én is olyan kapcsolatba szerettem volna szülni ami tökéletes de sajnos ilyen nincs. A veszekedés több dolog miatt van, de legfőképp a baba az oka de ha nem akkoris előjön. Remélem hogy legkésőbb a baba születése után megváltozik vagy még elötte, mert nagyon szükségem van a támogatására.
2012. júl. 30. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló a komment nem neked szólt!
2012. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mi sem terveztük a babát, szintén becsúszott, bár egyikünk sem akarta elvetetni, nehéz döntés volt megtartani is (21 éves vagyok, ő 26). Vannak nehéz idők, de úgy érzem néha, hogy én reagálom túl. Nem babusgat eleget, vagy nem ölel annyiszor, és kiakadok, sírok. Akkor nem érti, hogy mi van, veszekedés..

De szeretjük egymást, ahogy ti is.

Gondolj arra, hogy ő nem érzi a testében a kisbabát, nincsenek termelődő hormonjai ami miatt "ráállna" az agya a babára. Ne beszélj folyton a babáról, a saját "problémáidról". Kérdezd, hogy vele mi történik, hallgasd meg, nézd azt a műsort, amit ő akar. Érezze, hogy ugyan olyan fontos neked, mint előtte!

Nekem mindig azt mondják, majd ha a kezében lesz, minden megváltozik! Kitartás! :)


31 hetes kismama :)

2012. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!