Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Piercing terhesség alatt?

Piercing terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nekem van az ajkamban,az orromban,a nyelvemben,a fülemben és a köldökömben!A köldökből előbb utóbb ki kell vennem!A többi szeretném ha maradna!Gond lehet?
2009. júl. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked imádni fogja tépni őket.:)
2009. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia


én úgy tudom,vagy inkább emlékszem,hogy azt mondták nekünk a szülőszoba látogatáson,hogy az összeset kikell majd venni,mikor szülni mész..

nekem is volt a köldökömben,és mikor az egyik munkatársam azt mondta,hogy neki az ismerőse nem vette ki időben,és a feszüléstől,vagy nem tudom mitől neki elkezdett vérezni...

úgyhogy én,mikor már elkeztem kerekedni,akkor kivettem..de szerintem olyan 10-enX hetesen vehettem ki... Nehéz volt tőle megválni...:(


/36 hetes kismama/

2009. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!A köldökömből biztos,hogy ki fogom venni,mert ha kifordul a köldök,már nem lesz szép látvány!De a többi maradhat,szülésnél nem zavarna!

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 17. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orromban van. 5 hete szültem. Mégcsak meg sem említették, hogy ki kellene vennem, vagyis végig benn volt.
2009. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsésebb ha szülés előtt kiveszed. Egy szülés bármikor végződhet császármetszéssel, és akkor nem lehet rajtad semmilyen ékszer.
2009. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz, ne történjen semmi, de a műtőben nem lehet rajtad ékszer. Majd visszarakod utánna.
2009. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!