Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan vagyunk akik decemberbe...

Hányan vagyunk akik decemberbe szülünk? Hogy vagytok? Ki hol szül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én dec 26-ra vagyok kiírva,igazából nekem nem voltak terhességi tüneteim.

Te mikorra vagy kiírva?

Én Pécsett szülök.Te?

2009. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! November 30-ra vagyok kiírva, de biztos mikulásra jön majd. Nekem voltak haskeményedéseim már, de Mg citricivel orvosoltuk. Elég rosszul alszom. Valamiért nem jó a ball oldalamon aludni, így marad a jobb. Egyébként jól érzem magam a bőrömben, már 6kg-ot híztam(20h km).Kissé furi hogy duci-juci vagyok, de nem zavar. Sokat ficereg a babybogyóm. Szeretek sétálni és napozni, ez mindíg feltölt. Imádok kismamának lenni! Boldog is vagyok nagyon. Miskolcon szülök majd a megyeibe. Dienes Józsefnél. Te, hogy vagy?
2009. júl. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én dec 27-re várom a babám mensi szerint, aztán hogy mikor csasziznak, azt nem tudom még :)

A dokim egyelőre Czikmántory Budapesten, de mivel ő sajnos több szülést nem vezet le, nemsokára beajánl maga helyett valakit, majd meglátjuk kit :)

Hogy vagytok, kismamik? Kinek lesz fia, lánya? Nekem lányom lesz, második baba, még nem érzem a mocorgásokat, csak nagyon ritkán. Ezzel hogy álltok? Főleg a karácsonyi kimami, mert te vagy velem egyidős. Novemberi kismamink biztos érzi már a babáját :)

Én holnap megyek Hajdú Krisztához, mert találtak valami bélárnyékot a kislányomnál, remélem semmi komoly.

Drukkoljatok!!!

2009. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak.

Én szuperul vagyok,sajna még nem tom a baba nemét mert aug.7-én megyek u.h-ra,remélem megmutatja magát.

Neked hányadik héten látták a baba nemét?

Mi is kislányt szeretnénk,de a kisfiúnak is nagyon fogunk örülni.

Én érzek néha vmit,buborék szerü érzés,lehet.h bélmozgás nem tom.

Remélem pár hét múlva egyértelmű lesz.

Neked mikor volt az utolsó mensid?

Te kérted a 16.heti genetikai vérvételt?(fizetőst)

Remélem a babáddal minden ok lesz.

Szorítok!

2009. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sziasztok!én dec 7-re vagyok kiírva,de azt,hogy hol szülök,nem tudom még,mert most állunk költözés előtt.orvosom nincs,a babámat meg talán már érzem egy másfél hete,mintha finoman böködne valaki.ti hogyan bírjátok ezt a nagy meleget?én nagyon rosszul.
2009. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem márc 22-én volt meg utoljára, de uh szerint ma vagyok 16+1. :)

MEgyünk fizetős integrált tesztre, 23-án. NAgyon remélem, hogy nincs semmi.

Nekünk most mondták meg 100%-ra, hogy kislány. A kisfiam után :)

2009. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia én December 6 ra vagyok kiírva és már nagyon korán éreztem a baba mocorgását,pedig első baba:)!Nekünk kisfiúnk lesz ,de erre felénk 14 kismamából csak 2-nek lesz lány az ultrahangok szerint!Bp -en fogok szülni a Szent Istvánban!!
2009. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia,én dec.13-ra vagyok kiirva,siófokon fogok szülni.Ő már a 3-ik babánk,kisfiú lessz azt mondták a 18 hetes uh-on.De őszintén megmondom nekem teljesen mindegy,mert már van egy 8 éves fiam és egy 3 éves lányom,csak egészséges legyen.Én jól vagyok,csak ezt a meleget nehezen birom.Még 1 kg-ot sem hiztam ,sőt 56 kg-al kezdtem visszafogytam 52-re most vagyok 55.A baba nagyon sokat mocorog,néha akkorákat rug,hogy fáj.Jó pihenést és babavárást mindenkinek.
2009. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
December 31-re vagyok kiirva es nyiregyhazan fogok szulni nekem mar 12 hetesen megmondtak hogy kisfiam lesz,amugy meg nem mozog de mar ma is ereztem ezt a belmozgas,buborekolas felet!
2009. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Én dec. 25-re vagyok kiirva,ami egyben a párom szül.napja is.3 napja érzek vmi mocorgás félét a pocimban.Első baba.Remélem 1 hét múlva már biztos leszek benne hogy a kis babó az.

Mindenkinek kellemes babavárást kivánok és könnyű szülést.

2009. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!