Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 2010 januarba vagy...

Akinek 2010 januarba vagy decemberbe szuletett meg a baba hogy vagytok? Szopizik a baba vagy tapszeres? Siman vagy csaszarral szultettek?

Figyelt kérdés
csak kivancsisag:D
2010. márc. 7. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.Kislányom január 17én született,rendesen.A mai napig rendesen szopizik.Az 1 hónapos vizsgálaton 1kg-mal többet mértek,mint a születési súlya:)

Veletek mi újság?

2010. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
en december 31 en szuletett meg a kisfiam szopik is meg tapszerezem is most fogunk menni a 2 honapos oltasra es ott lemerik de elegge jo sulyba van :))
2010. márc. 7. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! A fiam január 18-án született simán. Rendesen szopizik, tápszerre nem volt eddig szükség, remélem nem is kell. A lányomat is tudtam sokáig szoptatni.

6 hetesen mértük, addigra 1,5 kg-t hízott a születési súlyához képest. Fura is nekem egy kicsit mert a lányom kicsit lassabban nőtt anno.

2010. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok. én január 21.-én szültem meg a lányomat, simán. 5 hetesen 6 cm-vel és 1200 grammal volt több, mint amivel kijöttünk a kórházból. mi sajnos tápszeresek vagyunk.

kellemes babázást mindenkinek

2010. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
orulok hogy irtatok boldog babazast mindenkinek:D
2010. márc. 7. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Én január 24én szültem meg a kislányomat spontán Anyatejes.
2010. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is január 24.-én született-császárral.Tápis volt,most már szinte mindent eszik.
2010. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ezt hogy erted hogy mindent eszik????:O
2010. márc. 8. 05:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy értettem,hogy azt eszi amit mi-jó,persze vannak kivételek:pacal,a nagyon zsíros kaják stb :) de már 8 foga van és szépen rág velük.A pépeset már nem fogadja el és amikor mi eszünk,általában Ő is oda jön és a mi ételünk kell neki.Nagy kedvencek:rakott kelkáposzta,paprikás krumpli,milánói,krumplipüré,csirkemáj baconba tekerve...
2010. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó válaszoló nem olvasta el figyelmesen a kérdést, amiben a 2010-es babákról kérdez a kedves anyuka és nem a 2009-esekröl, de sebaj. :)
2010. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!