Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja elég sokat sírok,...

2 napja elég sokat sírok, kicsit összecsaptak a hullámok a fejem felett... Árthatok ezzel a babámnak? Miben nyilvánulhat meg?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok. Tényleg érzi, ha szomorú vagyok? Lehet baj belőle?
2008. máj. 6. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Azt szokták mondani, hogy nem jó ha stresszes az anyuka, mert azt a baba is megérzi. De szerintem max nyugtalanabb, aktívabb lehet. Azzal, hogy sírsz nem tudsz neki ártani. Nem tudom mi baj lehet, de próbálj megnyugodni és arra gondolni, hogy nemsokára a karodban tartod.

Ha esetleg szívesen kiöntenéd a szíved egy vad idegennek, írj privit.

Fel a fejjel! 30 hetes kismami

2008. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is ilyen helyzetben vagyok, nagyon sok minden összejött most, ami soksor elszomorít. És igen, néha sírok én is, de utána azért jobb lesz.

Fizikálisan nem teszel semmi rosszat, sőt sírd csak ki magad nyugodtan.

Megérzi, hogy szomorú vagy, az igaz, de ártani nem ártasz.

Arra azért figyelj, hogy nehogy annyira bestresszelj, vagy annyira sírj, hogy a szülés megindjuljon.

Még bírj ki pár hetet, gondolj a picire.

És nekem is írhatsz nyugodtan privit, szivesen meghallgatlak, nekem már az is segíteni szokott, ha kiöntehetem a szivem:-)

FEl a fejjel, valahogy mindig lesz!!

2008. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szedjél be ilyen esetekben Hova nyugtatót,nehogy a stressz megártson a babádnak és persze így neked is könnyebb lesz!
2008. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!