Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs szívhang?

Miért nincs szívhang?

Figyelt kérdés

8h+5n terhes vagyok, a pocaklakóm pedig 6hetesnek megfelelő.

Mindenhol azt olvasom, hogy már 6-7 hetes terhesen van szívhang! Nálunk miért nincs?

Sokszor ellentmondásokba ütközök a hallottakkal, lehet, hogy a szívhang is nem 6-7 hetes terhesen, hanem 6-7 hetes magzatnak van csak?

Ti mikor tapasztaltátok először? Légyszi írjátok oda, hogy terhesség vagy a baba korát jelzitek!


2012. júl. 26. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mensitől számítva 6+4-en már volt szívpulzáció. Nekem a dokim azt mondta, hogy 6-7 hetes terhesen már van pulzáció, mert a 4-5 hetes magzatnál már van. Ettől még a tiédnek is lehet, ha legközelebb mégy, lehet jóval kisebb, mint gondolod, de szerintem majdnem 9 hetes terhesen már látnia kellett volna a dokinak (isten őrizz, hogy vészmadárkodjak). Vagy legalábbis többet, mint magzatkezdeményt. Azért drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2012. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Na igen, pontosan ez a problémám.

Az ok, hogy a baba 6 hetes, mert a peteérésem a 22. nap körül szokott lenni.

2012. júl. 26. 13:29
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem menzi szerinti 8+0 napon mondták 6+3 hetesnek és még csak szívcsőpulzáció volt látható. Egy hét múlva 7+3 hetesen volt szívhang...

Barátnőm menzi szerint most 23 hetes, de "igazából" épp csak 20 hetes...

Rendszeres volt a menstruációd? Nekem kb.40 naponta jött meg, barátnőmnek meg kb. kéthavonta. Ebből erednek az eltérések.

2012. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Az utolsó mensi első napja már 62 napja volt?

Szerintetek mitévő legyek? Már végképp nem értem.

2012. júl. 26. 13:31
 15/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hát megnyugodtam, akkor nálatok is a baba volt 6-7 hetes, nem a terhesség, mint az előzőeknél. (Rendszeresnek mondható a havim, mindig 36 napos, bár előfordult már, hogy 33 napos volt.)
2012. júl. 26. 13:33
 16/26 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fogom kibírni még 6 hétig.

2-3 hét múlva visszamegyek.

2012. júl. 26. 13:34
 17/26 A kérdező kommentje:
Végülis, ha gond lenne, akkor nem mondta volna, hogy csináltassak terheskönyvet, ugye?
2012. júl. 26. 13:34
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

A terhesség felelt meg 6+3, illetve 7+3 hetesnek. Ekkor a magzat 4+3, illetve 5+3 hetes.

Így számolnak, ami hülyeség, de akkor is így számolnak.

Ha megnézel a neten egy UH méret táblázatot, ott is azt írják, hogy 6+3 hetesen X mm... De attól még a magzat 4+3 hetes. Csak nem így számolják!

Ha a papírodon az van, hogy 6+0 hetes, az a terhességed hete!

2012. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
23%

mennyi hülyeséget írnak... ne aggódj lesz szívhangja


Persze hogy nem mondta volna a kiskönyvet ha úgy gondolná hogy baj lesz..


Egyébként keress rá a terhesség hétről hétre..címszavakra...


Én mensi szerint 9 hetes lennék 5hetesen voltam dokinál ahol kiderült, hogy még éppen csak 3 hetes végre 7 hetes vagyok és van szívhangja...


de tulajdonképpen nem én vagyok 7 hetes terhes hanem a baba 7 hetes, én már 9 hetes terhes kéne ,hogy legyek.


Nekem azt mondták, ne olvassak annyi hülyeséget feleslegesen...

:)


Boldog babavárást...

2012. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Utolsó menstruációm aug. 13 volt, a szívhangot szeptember 19-én találtuk meg.
2012. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!