Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély, hogy lesz...

Mennyi az esély, hogy lesz szivhang?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek dokihoz,5+6,vagy kerek hat hetes terhesseggel.

Nem akartam ilyen korán,de aztán majdnem negy hetre elutazom,annyit meg nem birtam volna várni.

Mik az esélyek,h látszik a szivmukodes? Nagyon korszerű gepje van a dokinak.


2012. júl. 11. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Max pulzálás lesz, ha lesz! Szívhang a 7-8. hét körül hallható

40+5 hkm

2012. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia .szerintem lesz mar, nekem 6+1 hetesen mar volt szivhang.
2012. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szis! Ilyenkor meg csak szivpulzalas van, amit lat a szonografus vagy az orvos, es ezaltal elo terhesseget allapit meg:) hallani ahogyan dobog a szive, azt csak kesobb fogod, 7. het kornyeken.

Egyebkent pont 5+6 hetesen voltam es 3mm volt a babam es pulzalt a szive :)

2012. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, a lényeg, hogy ver a szíve. Szerintem lesz! :)
2012. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az nem érdekel,h hallom e,csak látszódjon,h ver!:)

Koszi!!:)

2012. júl. 11. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, csak petezsák. Szerintem ezen a korai vizsgálaton, még nagyon eltérő eredmények mutatkozhatnak. Mert ugye nem tankönyv szerint van az ovu. Kinek előbb kinek utóbb. Ha Neked pár nappal később volt, akkor tuti nincs pulzálás/szívdobogás. Mindenesetre nyugodtan utazol majd el, mert láttad, hogy elindult valami. :)
2012. júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy kinek milyen hosszú a ciklusa. Tudom, hogy a terhességet a mensi első napjától számolják, de sztem nem lehet összehasonlítani két 5 hetes terhességet. pl.: ha valakinek 28 vagy 36 napos a ciklusa. Ezen idők közt van 1 hét különbség... Lényegében peteérés+beágyazódás+fejlődés hasonló. Előtte van egy kósza hete annak akinek 36 napos a ciklusa nem? Szerintetek? Kedves első hozzászóló! Mikor szülsz? Látom túl vagy a 40 héten!
2012. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alig láttam ebben a hónapban a ferjemet,szóval nem sok lehetőség volt. Ciklus 15. napjan voltunk együtt,16-on volt pozitiv az ovuteszt. Kizárt,h később fogant a baba.
2012. júl. 12. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!