Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen 4 naposan elmentem...

6 hetesen 4 naposan elmentem dokihoz és nincs szívhang. Mennyi az esély rá, hogy lesz?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy 18x6 os...de mi??? a papíromon nincs semmi, csak , hogy embrió és nincs szívhang,normális alakú minden, kacsatojásnyi a méhem....és azt monda,hogy vannak végtagkezdeményei.De, hogy lehet , hogy nincs szívhangja, ha ilyen fejlett?Akkor miért fejlődne ennyire, ha nem indulna be a szive? Annyira sietett a doki, hogy még kérdezni se tudtam...és 2 hét múlva kontroll.Hát addig megőrülök :( most akkor ez,hogy is van? Az első és ideges vagyok, mert nem értem. Volt valaki hasonló cipőben?
2012. jan. 27. 01:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még az UH minőségétől is függ, hogy látszik-e a szívműködés, vagy nem. Bár ha a szívműködés nem látszik, akkor a végtagkezdeményeknek főleg nem kéne látszaniuk.

Ha nagyon aggódsz, szerintem menj el egy magánrendelőbe, ahol van UH. De érdemes megvárni legalább a betöltött 7. hetet, olyankor szokás legkorábban dokihoz menni, mert akkor már tutira van szívhang, ha élő terhesség van.

2012. jan. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

KÖSZI A VÁLASZOD.

HÁT EZT NEM ÉRTETTEM MÁR VÉGKÉPP ÉN SEM, HOGY ,HA ÚGY MOND NINCS MÉG SZÍVHANG AKKOR MIÉRT FEJLŐDNE ENNYIRE.Elég elavult a gépe,bár nem értek haz ilyen gépkhez.A baj sztem az volt,hogy időt sem hagyott a babámnak, hogy jelezzen, neki, hogy "hahó élek ám"!?Három percembe sem tellett az uh.Jövőhéten megint elmegyek hozzá.Amúgy jó orvos, és igen drága...Ha megint ilyen lesz azonnal váltok.

2012. jan. 27. 06:20
 3/24 A kérdező kommentje:
Muszáj volt elmennem, mert nagyon veszélyes környezetben dolgozok.
2012. jan. 27. 06:21
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz,ekkora babónál és ilyen gyorsan lezongorázva,elavut géppel nem csodálkozom,hogy nincs szívhang.A hatodik hétbe még nagyon kell kutassanak a szívhang után.Van a picurnak szívhangja csak keveset és rossz minőségü géppel nézték.
2012. jan. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
PONTOSAN ennyi idős terhes voltam az első UH-n és a doki visszahívott egy hétre rá. A 18*6 a petezsák lehet.
2012. jan. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék egy másik dokihoz jövőhét elején!
2012. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A 18 az a petezsák ami normális méret..:-))

Ne aggodj ha van végtagkezdemény biztos van szivhang is csak nem találta....ha nem lenne hogy fejlődne??

Ha nagyon aggodsz menj el 4d re..

Én magán dokihoz jártam nekem 6 hetesen 18 mm a petezsák mint neked...de megkereste a kicsi szivét és vert...ugyhogy sztem neked is max gyorsan vizsgált nem jól kereste rossz a gép vagy ilyesmi..de tényleg ha nagyon ideges vagy akkor menj el egy 4d re vagy egy másik dokihoz az idegeskedés sokat árt.Majd irj.

2012. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minden oké lesz, de menj el egy dokihoz, akinek van jó gépe, attól még nem muszáj váltani. Bár, nekem nem biztos, hogy kéne olyan doki, aki nem szán rám elég időt. Gondolj bele!
2012. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a sok gyors választ.Azért már megnyugodtam egy kicsit.Nagyon kapkodhatott csak.Ha van már valami akkor leírom. :) Tényleg köszi :)
2012. jan. 27. 09:30
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyi idősen voltam először és nekem sem volt csak petezsák. Hasi UH-val nézték? Neked?

Engem is két hét múlva rendeltek vissza és akkor már minden volt. :) Azóta már 24 hetes vagyok :)

Ne izgulj! Rendben lesz minden. Sajnos ezt az időt ki kell bírni. Tudom, hogy nehéz.

2012. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!