Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetesen mentetek...

Ti hány hetesen mentetek először cukor terheléses vérvételre? Lehet közben sétálni?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom 22-23 hétre mondta hogy menjek,de akkor melyiken a 22 vagy 23-ik héten?A két vérvétel között,abban a két órában lehet sétálni vagy csak ülni kell?

Köszi.


2012. júl. 26. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
itt a 24. héten csinálják
2012. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én pont 24 hetesen voltam. Enni előző este csak 8-ig lehetett, a vérvétel előtti reggelen csak inni lehetett, az első vérvétel után se enni, se inni nem lehetett. A cukros löttybe vigyél magaddal citromot, nálunk kifejezetten javasolták a kórházban, akkor egész kellemes limonádé lesz belőle :) Sétálgatni csak módjával, a fizikai megterheléstől szintén módosulhat az eredmény (nálunk erre is felhívták a figyelmet, kaptam előtte egy tájékoztatót, hogy mit lehet és mit nem). Persze ez nem azt jelenti, hogy nem állhatsz fel, de ne ezalatt a 2 óra alatt intézd a nagybevásárlást ;)
2012. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem mondták, hogy tegyek bele citromot, meg azt sem, hogy igyak utána kevés vizet. Azt a löttyöt be kellett nyakalni és kész. :) De kibírtam a pár percig tartó émelygés ellenére.
2012. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én a 26. héten voltam. Elmentünk addig vásárolni, majd mikor letelt a 2 óra, visszamentünk.
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a betöltött 24. héten kell.A védőnő szerint előtte fals negatívat is adhat...és vesznek egy éhgyomrit vért, majd egy óra múlva, aztán még egy óra múlva...holnap megyek. :D

24 hkm

2012. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

Akkor a 23 hetesen menjek?A Doki csak azt mondta hogy a 22-23 héten menjek.köszi

2012. júl. 27. 17:48
 17/17 Lakatos Brigi válasza:
Segitsetek leci .. tudom nem ide kene irni de meg nem ertek ehhez .. ma toltottem a 26hetet es a vedono mar elkuldott 24+4 hetesen cukorvervetelre .. nem csusztam ki az idobol meg???
2015. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!