Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen amikor beindítják a...

Milyen amikor beindítják a szülést?

Figyelt kérdés

Sokkal tovább tart a vajúdási idő mint normál esetben?

Pénteken nekem beindítják ha addig nem történik semmi. Nagyon félek.


2008. máj. 6. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem beindították, és 5 óra volt az egész.

Könnyű szülést:)

2008. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Én úgy érzem,hogy bármit csinálok magától nem fog beindulni. Így péntek reggel befekszem és beindítják. Az vigasztal,hogy pár nap és a karomban tarthatom a picikémet.
2008. máj. 6. 21:22
 13/13 anonim ***** válasza:
szia ma még csak szerda van nekem ugyan igy volt az első babánál hogy pénteken be kellet volna feküdnöm de szerdán megszületett zita zoé az első kislányunk én is hiába fürdöttem melegvizbe és hiába sexeltem napi akár 3 alkalommal nem akart jönni pedig már öt nappal hordtam tulna mindegy vol t afaluba egy szülésznő pont ott dolgozott ahol én csak én más osztályon és elmentem hozzá reggel hogy mintha fájásaim lennének a nyákdugó is kiürült de nem tudom nézzen már meg egy ujjnyira voltam nyitva mondta este menjek vissza ha addig nem lesz változás este vissza mentem ugyan ugy egy ujjnyira voltam nyitva ha akarok bemehetünk a kórházba hogy esetleg ne éjszaka kelljen rohanni megbeszéltük hogy 1 óra múlva megyünk érte de épp hogy eljöttünk tőle elfolyt a magzatvizem de ugy hogy teljesen elöntött rögtön indultunk este 21 től olyan fájásaim voltak csillagot számoltam és csak reggel 6,30 kor lett meg nagyon megszenvedtem de el is felejtettem biztos hogy nem lesz kellemes de ki fogod birni egy 22 hetes kismama
2008. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!