Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek CTG-re a kórházb...

Holnap megyek CTG-re a kórházba, és vinnem kell 24 órás vizeletet is, mert elég rondán vizesedek. Ha találnak benne fehérjét, akkor rögtön császároznak vagy beindítják a szülést? Vagy csinálnak valamit és még egybe maradhatunk a babámmal?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, 3 hete minden héten ellenőrzik a vizeletem, de eddig még hála az égnek nem találtak semmit. De most nagyon rossz előérzetem van...
2009. ápr. 22. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomásodat is megmérik, ha az is magas, akkor elsőre csak gyógyszert fognak adni, ha attól sem rnedeződik, akkor igen, indítják a szülést, mert veszélyes lehet. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2009. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ és a drukkolást! A vérnyomásom rendben van, naponta háromszor kell mérnem...Én is remélem nem lesz baj, még egy-két hétig jó lenne egyben maradni.
2009. ápr. 22. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, a barátnőmet is befektették vizesedés miatt, de kivárták még magától beindul neki a szülés. ő 37 hetes lehetett
2009. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!