Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hleszek szombaton. Semmi...

39hleszek szombaton. Semmi bajomnincsn semmi fájást nem éreztem. Lehethogy nem fog magátol beindulni henem beinditják a szülést? Az hogy müködik? Hány nappal kell befeküdni elötte? 1vagyok nyitva és a lepény 2-3fokba érett. Vagy császár lesz belöle?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is pont szombaton leszek 39 hetes. Nyilalgatásokat nem érzel a hüvelyedben és egészent lent a combodban? Mert én se érzek különösebb fájásokat, görcsöket, csak ezt. A 36. héten teljesen zárt voltam, csak a méhnyak rövidült meg 1cm-rel, és 2fokban érett a méhlepényem. Azóta nem tudom mi van. Én bízok benne, hogy hamarosan elindul a dolog. Ne izgulj, nem lesz itt császár, van akinek előjel nélkül indul meg. Es az a normális, ha szülésig zárt vagy!Légy nagyon türelmes, tudom nehéz, én is alig bírom már kivárni! Könnyű szülést!
2008. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!