Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt tényleg lila...

Terhesség alatt tényleg lila lesz a hüvely?

Figyelt kérdés

Ki tapasztalta ezt?

Ha igen,hány hetes korban/kortól?


2012. júl. 24. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem semmit nem változott a színe a terhesség alatt. Ez elég nagy b@romság, már bocs.
2012. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de még sosem dugtam zseblámpát a lukamba, h lássam milyen színű:)Ez most kamukérdés?
2012. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség jelentős alhasi vérbőséggel jár, talán néhányaknál ez eredményez sötétebb nyálkahártyát, de én sem hallottam ilyenről, és magamon sem vettem észre...
2012. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kamu.Legalábbis nem annak szántam.

Tüneteket "keresgélek" magamon.

A környezetemben hallottam,hogy többeknek a hüvely,vagina lilás árnyaltú elszíneződése volt az első tünet.Ez ugyanúgy a vérbő okozza,mint például a mellen,hason lévő erek erősödését.

De ezek szerint vannak,akik nem is hallottam róla,tehát nem általános.

Itt is lehet róla olvasni:

[link]

[link]

2012. júl. 24. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyről nem tudok nyilatkozni,de azt tudom,hogy a szeméremajkak sötétebb tónusúak lesznek. Nekem világos rózsaszín volt mindig is,de mióta terhes vagyok teljesen lila. Szóval annyira nem hülyeség,csak rosszul tetted fel a kérdést.
2012. júl. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még ha kicsit sötétebb színe is lesz, az tuti, hogy nem az elején lesz. Ha a terhesség igazolására keresed a tüneteket, akkor ne ilyenek keress!
2012. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 5-ös hozzászólóval! Valóban a szeméremajkak lesznek sötétebb tónusúak, ez nálam is fennáll, de hogy mikortól? Nem szoktam magamat nézegetni odalenn...


24+1 hkm

2012. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség egyik valószínűsíthető jele a hüvely kékeslila elszíneződése, ez valóban így van, de ezt orvos látja. A szeméremajkak színe is változhat, ezt te is láthatod.


Egy szülésznő

2012. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez az elszineződés fájhat is akár?
2013. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem a lyuk, hanem körülötte a bőr sötét lila és 4. héten pozitív tesztkor :D
2018. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!