Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hüvely gombám, ha nem...

Lehet hüvely gombám, ha nem járok csak itthon wc-re és az országban ahol élek kb 22 fok van mindig?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a lábad között akkor is 36+ fok van, és nem csak wc ülőkén terjed sajna. Amúgy hol van mindig 22 fok? Ilyet még nem halottam.
2012. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Skandináv ország. Nyáron 20-25, télen -20-30
2012. júl. 23. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Tök jó neked! :) Én is lennék ilyen helyen, főleg mivel se a meleget se a hideget nem bírom...

A hüvelygomba egy csomó mindentől előjöhet, pl akár ha csak egy zuhanyzást/fürdést kihagysz, akkor is, strandon/uszodában, a párod kezétől, mert nem mosta meg alaposan, vagy mert mondjuk ferdén süt a nap... :D


Ha hüvelygombára gyanakszol, akkor keress fel dokit, ő majd ír neked olyan gyógyszert, amit használhatsz.

2012. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hüvelygomba sok mindentől kialakulhat.

Pl.: Nem megfelelő higiénia, műszálas alsónemű,antibiotikum...tanga bugyitól is lehet, mert a tanga bugyi csúszkál és a végbélről átkerülhetnek a hüvelyre a bacik.

2012. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat. Hnap felkeresek egy dokit. Nagyon rossz mert nem volt ilyenem a terhesség alatt de igy a végére meg ez van. Pedig rendesen tisztálkodom,a párom is nagyon higénikus, bár 2 hete alapbol sem vtunk (ezek után nem is leszünk) együtt. Viszont én tényleg tangát hordok miota az eszemet tudom... Hajlamos voltam régen MÁSTOL összeszedni,ezért ha vki jött hozzánk,egyböl domestos.. Most is hetente takaritom a wc-t és a kádat,de nem is jár hozzánk senki...
2012. júl. 23. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de mi köze a kinti hőmérsékletnek a hüvelygombához. És mi az, hogy mindig 22 fok van, amikor írod, hogy télen -20. Nekem ez elég zavaros. És miért a terhesség kategóriába írtad? Amúgy igen, lehet.
2012. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy a kérdező arra gondolt a kinti hőmérséklettel kapcsolatban, hogy a nagy melegben izzad az ember és a meleg, nedves környezet, ami a testhajlatoknál, intim testrészeknél is kialakul ilyenkor, tökéletesen kedvez a gombák szaporodásának.

Amúgy simán lehet a felsoroltak nélkül is gombás fertőzése az embernek. Például felborul a hüvelyflóra egyensúlya, ami azt eredményezi, hogy túlszaporodnak a hüvelyben azok a gombák, amik a kellemetlen égő, viszkető érzést okozzák. Szóval még el sem kell kapni. És sajnos több minden is felboríthatja az egyensúlyt.:(

2012. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát bocsánat ezért a szohasználatért hogy "mindig"... Mivel nyár van és nyáron szülök,ezért arra koncentrálodott az agyam.. És az utolso hozzászolónak köszönöm,igen arra értettem h a nagy melegben hamarabb elkapja az ember,csak ugy gondoltam ezt mki tudja. Azért is irtam a 22 fokot,h ne kapjak olyan választ,h 40 fokban ne csodálkozzak rajta ha elkapom.
2012. júl. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!