Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki a születés...

Van itt olyan, aki a születés pillanatában tudta meg gyermekének a nevét?

Figyelt kérdés
A férjem nem szeretné megtudni a most még csak 10 hetes babánk nemét. Azt mondta, neki annyira mindegy, a lényeg, hogy egészséges legyen, mindenképp imádni fogjuk, ha ilyen, ha olyan, akkor is. (jó ki is bőgtem magam, gondolom a hormonok miatt, jól esett amit mondott) Szeretné, ha akkor tudnánk meg amikor születik, meglepetés lenne. Nyilván nekem is mindegy a neme, de soha nem is gondoltam, hogy majd nem akarom tudni.Mivel titokban nem tudnám tartani, nem fogunk rákérdezni. Van még itt kismama aki nem akarta megtudni a baba nemét a születés előtt?
2012. júl. 23. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyámék sem akarták tudni, hogy mi leszek. :) Meglepetés volt, hogy lány lettem.

(Én nem bírtam volna ki, hogy ne tudjam meg, hogy nekünk milyen nemű lesz a gyermekünk. :) )

2012. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én mindenképp tudni szerettem volna hisz olyan holmikat veszek ami az adott nemre jellemzö

ha már meg lehet állapitani akkor miért is en

2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
8 éve született a kislányunk, hetekig volt köztünk vitatéma, hogy megkérdezzük-e a nemét. Én semmiképp nem akartam, szerettem volna, ha csak a szülőszobán derül ki. Végül a férjem "győzött", a 25 hetes 4D-n megkérdeztük. Most 20+3 hetes vagyok, és az elejétől tudni akartam, ki a pocaklakó. :) Változnak az idők... :)
2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek tervezni így szeretem tudni is. amúgy viszont oké h nem kérdezed meg de akkor jobb ha uh-n egyáltalán nem nézel oda,mert pl nekünk mind3-nál a 20 hetesen ahogy bekapcsolta a doki a gépet premier plánban alulról láttuk a nemét,és olyankor már neked is teljesen nyilvánvaló lesz
2012. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van két fiam, de ha lesz harmadik baba, akkor már most előre leszögeztük a férjemmel hogy nem szeretnénk tudni a nemét. Legyen meglepi nekünk is és a családnak is. Bár lehet hogy addig még ezt meggondolom, de most így vélekedem róla. :-)

Bár mondjuk nekünk rengeteg unisex ruhánk van, de ha első baba lenne nem bírnám megállni márcsak a vásárlás miatt sem.

2012. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van. A legkisebb 10 hós most. Mivel volt már 1 fiú 1 lány, így harmadjára már nem kérdeztük meg, mert mindegy volt. Mondjuk én első perctől tudtam mind3 gyerekem nemét, úgyhogy harmadjára is tudtam hogy fiús holmival kell készüljek, hiába nem mondta a doki a 9 hó alatt.
2012. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A második fiamnál volt így, végig takarásban volt, és csak a szüléskor tudtuk meg hogy fiú.
2012. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Na azt tui nem fogjuk kibírni, hogy ne nézzünk oda az uh-ra. Ha megmutatja megmutatja. Időközben a férjem rábeszélt, hogy ne kérdezzünk rá. A holmik vásárlásánál nem hiszem hogy akadály lenne, nem szeretnénk se rózsaszín se kék ruhákat , egyik színt se szeretjük. Így legalább a rokonok se vesznek a kétségek miatt. A Disney se a szívünk csücske, így az sem lesz kérdés, hogy Csipkerózsika vagy Villám McQueen lesz a falon. Valamiben okozhat még problémát?
2012. júl. 23. 13:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmiben. :) A Disney-t én is utálom, nálunk a szoba bézs, a ruhákat pedig DIREKT csak az első öt napra vettünk előre (fehér-bézs színben), én azt szerettem volna, ha látom a Manót, és kifejezetten neki tudok választani (mondjuk utána vettünk rózsaszín dolgokat is, én szeretem). Pedig én tudtam a nemét. Sok boldogságot!
2012. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2012. júl. 23. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!