Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babák a pocakban és mikor...

A babák a pocakban és mikor megszületnek ugyanúgy viselkednek? Pl. :Gondolok arra ha a pociban éjjel sokat fent van akkor a születés után is így marad? Vagy ha lustibb a pociban ha megszületik akkor is lustika marad-e.

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem! Majd kialakul idekint szépen!
2012. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)Ennek örülök.Én a 7-en vagyok 23 hetes és éjjel sokszor felkelt a pici napközben pedig bukfencezik és rugdos.:)

Persze örülök neki,mert nagyon jó érzés,és ha itt lesz az idő kicsit bánni is fogom,hogy többet nem érezhetem,így most kihasználok minden percet.:)Persze biztosan az is fantasztikus érzés mikor a kezemben foghatom majd...:)

2012. júl. 11. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy az alapvető bioritmusuk a pocakban fejlődik ki. Tehát ha neked éjszaka aktívabb, akkor számíthatsz rá, hogy eleinte sokszor kell majd felkelned hozzá. Ha meg nappal aktívabb, akkor ha kibújt akkor is nappal lesz élénkebb. Persze ez mind változik idővel, és ahogy a szülők bevezetik nekik a saját életritmusukat (pl este hétkor mese, fogmosás, alvás).

A mi kis Evelinünk szinte egész nap durmol. Inkább reggel meg este mozgolódik, néha ebéd után is. Ez jó jel! Éjszaka még soha nem ébresztett fel! Remélem, mi után világra jön, akkor is nagyrészt átalussza majd az éjszakát! :D


Szép babavárást!

2012. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nekem is azt mondta a szonográfus, hogy a pocakbeli viselkedése jelzi a majdani viselkedését. Nekem a lányom nagyon nyugis volt a pocakban és tényleg egy nagyon nyugis kislány lett. A mostani pocaklakóm is nagyon nyugis, a szonográfus mondta, hogy örüljek neki, nyugis baba lesz később is. Majd meglátjuk, még van 2 hónap!

2012. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen kiváncsi eszek rá...:)

Lorácska este fele mocorog sokat,és éjjel is 1x általában felrugdos...:)

2012. júl. 12. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
A kicsi fiam szinte meg sem állt a pocakomban, és születése után sem változott a helyzet, sőt, szerintem még mozgékonyabb lett, mint amire számítottam:-))Sokszor nem hagyott aludni éjjel, és kint is ilyen lett. Most várjuk a kistesót, a múlt héten le sem tudták mérni uh-on, annyira pörgött! Semmi jóra nem számítok ezek után:-)))))))))
2012. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!