Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hát nem konkrétan a terhességr...

Hát nem konkrétan a terhességröl szól részben igen szerintetek ha a kismama 19 éves de a baba születés elött betölti a 20-at és megszólják hogy miütött a mai fiatalokba hogy ilyen korán kezdik?

Figyelt kérdés
azért szetintem igen csak felnőtt vagyok hogy eldönthessem főleg hogy van munkám és a párommal 14 éves koróm óta vagyok együtt kiváncsivagyok a véleményekre ??
2012. máj. 10. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Senkinek semmi köze,hogy ki mikor vállal gyereket.Felnőtt ember vagy,csak el tudod dönteni,hogy mikor akarsz családot alapítani és kivel.
2012. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

A körülményeid szinte teljesen mindegy, milyenek,de 19 évesen szerintem nem kellene szülnie egy lánynak.Fizikailag gyorsabban fog felépülni, valószínűleg a gyerekkel is jól megtalálja a közös hangot egy fiatalabb anyuka, de ez tényleg nem az az életkor, amikor babázni kellene.


Én mondjuk biztos nem szólnálak meg, de tuti azt gondolnám, hogy később rájössz, egy csomó minden kimaradt az életedből.

Nekem két gyerekem van, ők a legnagyobb öröm az életemben. 27 évesen szültem az elsőt, de már sokkal korábban szerettem volna babát. Így utólag örülök,hogy nem találtam partnert hozzá, fizikailag jobban bírtam volna mondjuk biztos az éjszakázást meg a baba utáni rohangálást, de amúgy nagyon hiányzott volna a régi életem.

2012. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy fiatalt mindig le fognak nézni, ha szül, és azt is lenézik, aki meg idősen szül. De mindenki lenéz mindenkit...nagyon sok előítélettel kell megküzdenünk. Neked ezért, nekem azért. Ki tudja. Soha senkinek nem kell igazán megfelelned, csak a gyerekednek és a családodnak. Ha ez megvan, tök mindegy mennyi idősen szültél. 20 évesen már nem vagy extrán fiatal. 14 évesen nekem még gáz lenne, de 20 évesen már korántsem, ha a feltételeitek normálisak.
2012. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
ne törödj vele 16 évesswen szültem most 2 éves a kislányom és éetem legjobb döntése volt hogy megszültem.. szerintem senki sem fogja megszólni
2012. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Nincs evvel semmi gond sem. Én 21 évesen szültem. Na és? Miért lenne ez olyan korán. A 15-16 na az korán!
2012. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Nincs az korán, ti tudjátok, de egy tanácsot fogadj meg, azt a rengeteg macskát ne engedd a szobádba, főleg miután megszületik a kisbabád.. Ki tudja miket kapna el tőlük, mondjuk én már alapból nem engedném hogy ott hullajtsák a szőrüket, baromi egészségtelen...


37 hkm

2012. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Én az első fiamat nem egészen 25 évesen szültem (ő májusi, nekem júniusban volt a 25. szülönapom). A csecsemő osztályon még a családsegítő is bejött, hogy hogyan fogom tudni felnevelni, van e segítségem...stb Én meg csak lestem, hogy ez mit akar. Hozzáteszem, akkor már volt férjem, közös lakásunk, és éppen a második diplomámat szereztem meg. :) Így utólag elég vicces volt a szitu!!
2012. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Ne foglalkozz senkivel. Nem tudom tervezett baba, vagy sem, de ha már így alakult, így is van jól. SOk boldogságot!
2012. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

igen kint vannak a cicák mióta tudom hogy jön a bébim azóta be sem engedem őket hallgatok mindig az ilyen jó tanácsokra :)


egyébként köszönöm mindenkinek a választ az a helyzet hogy mielőtt bárki azzal jön h miért nem éltem ki magam már a terhességem előtt abba hagytam a bulizást és a páromra és a munkámra koncentráltam a barátnőim nagy része 18 év alatt szültek én nagyon várom a babát már nagyon szerettem volna a párom család centrikus most táppénzen vagyok a munkám miatt és sokkal többet dolgozik mint eddig köszönöm a válaszokat :)

2012. máj. 10. 15:24
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Akkor megnyugodtam (a cicák miatt) :-)

További boldog babavárást Neked, gondolom leesett, hogy facebookon kerestelek meg! :-)

Nagyon aranyosak vagytok a pároddal, vigyázzon rád nagyon, persze Te is magadra! :-)


37 hkm

2012. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!