Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hát nem konkrétan a terhességr...

Hát nem konkrétan a terhességröl szól részben igen szerintetek ha a kismama 19 éves de a baba születés elött betölti a 20-at és megszólják hogy miütött a mai fiatalokba hogy ilyen korán kezdik?

Figyelt kérdés
azért szetintem igen csak felnőtt vagyok hogy eldönthessem főleg hogy van munkám és a párommal 14 éves koróm óta vagyok együtt kiváncsivagyok a véleményekre ??
2012. máj. 10. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én 21 éves vagyok, 6 hetes babás :)

21 leszek mikor megszületik a baba!

Szerintem meg ha van rá anyagi háttér, és társ, akivel le tudnál élni egy életet, úgy, hogy vágytok egy babára, miért ne? :)

Én is így voltam vele, hogy mire várjak?! :)

Gratulálok!!!! Ne foglalkozz másokkal! :)))

2012. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát vigyáz rám nagyon nem is nagyon szereti ha szeretgetem a cicákat nehogy bajom legyen hát meglepödtem hogy tudtála cicusokrol köszönömm szépen gratulálok a bébihez
2012. máj. 10. 16:09
 13/19 A kérdező kommentje:
utlosó válaszolonak nagyon szépen köszönöm örülök hogy vannak még olyan emberek akik találnak maguknak mostanság olyan párt aki mindent megtenne a családjáért gratulálok hogy nekedis sikerült igen megvan a háttér másrész vigyáztam volna tervezett bébi bogyo és sok sok boldogságot nektek és nekedis gratluláok a kis albérlöhöz :D
2012. máj. 10. 16:11
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia! 19 éves voltam amikor megállapította a doki hogy jön a baba, áprilisban töltöttem a 20at és igen, lenéznek. Nemrég tettem fel egy hasonló kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hát nem érdekel hogy lenéznek de zavaró hogy a rendelőbe pusmognak
2012. máj. 10. 17:56
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Ha pl. 30 lennél és még nem lenne gyereked, sőt nem is terveznéd akkor az lenne a baj. Nekem eddig szerencsére senki nem szólt be, hogy miért jön ilyen korán a baba. 19 vagyok, még tanulok, és mellesleg vasárnap leszünk 1 évesek a párommal. De tudod senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mikor vállal gyereket. Én se szólok bele, hogy ha valaki nem akar, vagy csak mondjuk 30 éves kora után, ahogy gondolom te se. Foglalkozz magaddal, a pároddal, és várjátok boldogan a picit. Írtam, hogy nekem senki nem szólt be. Bár magamat ismerve én le is oltottam volna az illetőt. Annyi volt mondjuk, hogy most amikor voltam 12 hetes ultrahangon a doki mondta, hogy kis fiatal, de nem bántón, hanem teljesen normálisan. Illetve amikor kiderült a baba, a doki kérdezte, hogy hány éves vagyok, illetve megtartjuk-e. Mondtam neki, hogy 19, és igen, megtartjuk. Ő meg közölte, hogy helyes. :) Pedig nem fiatal orvos volt.


19 éves, 12+5 hkm

2012. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Legyél büszke arra hogy életet, adsz!

Aztán utána ha jó anya leszel, mindenki elismerő lesz, hogy korod ellenére milyen jó anya vagy! Nem terhesen kell ítélkezni, hanem az utána következő időben, ha érett a felfogásod, a gyerekedet nem fogod egyedül hagyni, azért mert barátokkal mész bulizni,a káros szenvedélyeid nincsenek,áldozatokra képes vagy,megfelelően tudod rendezni,tervezni az életed, ha pároddal mindent meg tudsz adni a gyerekednek amire szüksége van anyagilag lelkileg érzelmileg,ezenkívül tisztességgel felelősséggel

tanúskodsz, nem lesz ember aki ne ismerné el hogy jó anya vagy!!

Az én anyukám is 19 volt amikor én megfogantam, és nagyon hálás vagyok azért hogy nekem áldozta a fiatalságát!!! ő a legjobb anya az egész világon, és ő adta számomra a legjobb mintát az anyasághoz :)

Én 24éves vagyok de fiatalabbnak néz mindenki..(alacsony vagyok és nagyon baba arcú..)

én most 24 hetes kismama vagyok, és nagyon boldog.. nem veszem észre a pusmogókat, mert nem akarom őket észre venni! ők ne rondítsanak a legszebb időszakomba bele! idegenek véleménye tekintete, nem érdekel akiknek fogalmuk nincsen róla ki vagyok, de a mosolygó kedves nénikre mindig vissza mosolygok :) Tedd te is ezt! vedd észre a mosolygókat! a többivel pedig ne foglalkozz!!!

Nagyon boldog babavárást!!

2012. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

jajj milyen aranyosak vagyok :) hát nekem pont az adta hogy jo anya akarok lenni mert az anyám 19 évesen szült de nemvolt a legjobb na mindegy hát a szórakotzás annyi hogy átjönnek a barátok bográcsolunk meg ilyenek már várjuk tervezett baba volt :) vannak ismerősök akik kérdezik hogy mikorra várjuk a babát de ök naggyábol ismernek sajnos a falu olyan hogy dumálnak egyszer megállított Dabason egy ember aki kért 70 ft-ot és megkérdezte h jön a baba mondom igen erre mondta hogy a párom büszke lehet arra hogy ilyen szép barátnöje van és a baba is biztos nagyon szép lessz :D

köszönöm nektekis boldog baba várást :D

2012. máj. 12. 10:26
 19/19 anonim válasza:

21 vagyok.


Anyukám 17 volt amikor én születtem és sokkalta szebb gyerekkorom volt mint a legtöbb ismerősömnek.


Én 25 körülre tervezek babát, mert akkor kapom meg az orvosi diplomámat és akkor már anyagiakban nem lenne gond, most még párom sincs :D na meg pénzem se egy gyerekhez.


Egyébként 20 az már nem túl fiatal. Nekem orvosi szempontból inkább az megdöbbentő hogy mennyien szülnek 30 felett, amikor köztudott hogy az már nem a legjobb se az anyának se a kicsinek...

Nagyon kitolódott ez a kor, és ez már nem egészséges.

Inkább szülj 20évesen mint 30évesen szerintem.

2012. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!