Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok....

22 hetes kismama vagyok. Tegnap óta bár mozog a babám, mégis olyan gyengén érzem az eddigiekhez képest. Ez rendben van?

Figyelt kérdés
Kicsit fárasztó 2 nap volt, de eddig olyan erősen éreztem, most meg kevésbe,már a 16. héttől mozog.

2012. máj. 10. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem is lustább volt, talán már érzi a hétvégi hidegfrontot.
2012. máj. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nálunk is tegnap óta kevés a mozgás.

szerintem rendben van

2012. máj. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaziból lehet, hogy nem tudtam értelmesen megfogalmazni, nem is az a gondom, hogy kevesebbet mozog, hanem hogy kevésbé érezhető. Mintha kisebbeket rúgna.
2012. máj. 10. 07:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést én is fel akartam tenni,mert én is így vagyok vele. Tegnap óta kicsit gyengébben rúgdos. Tegnapelőtt meg csak úgy hullámzott a hasam. :)

Remélem csak a front miatt.

Boldog babavárást!

25hkm

2012. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú, ez azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel :-) reggel óta rengeteget mozog, csak kevésbé erősen. De akkor ha Te is így vagy vele, akkor biztosan megvan a maga normális oka.


Sok-sok hullámzást nekünk :-)!!!!!!!

2012. máj. 10. 07:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnap nekem is lustább volt a megszokottnál, de megnyugtatott, hogy másnak is. Tuti a front miatt.

Ma reggel már virgonckodott! :)

23 hkm

2012. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én 22 hetesen keztem érezni és van amikor majdnem kirugja a ház oldalát de van amikor nem is érzem aztmonta a védőnő hogy ez normális majd ha nagyobblessz akkor nem nagyon lessz ilyen

üdv:26 hetes km..

2012. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, már megy a bukfencezés, milyen jó :-)


Boldog babavárást mindenkinek!

2012. máj. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!