Van okom megijedni?

Figyelt kérdés
Ma még nem mozdult meg a babám, talán csak egyszer egy minimálisat. Van szívhang hallgatóm, a szívhangot megtaláltam, a frekvencia is jó volt, ugyanolyan, mint máskor. De zavar, hogy ma nem csinál semmit. Van okom félni?
2012. júl. 23. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Egyébként szerintem nincs.Biztos csak alszik!Ez a szörnyű idő a babákat is kikészíti.Ha már megmozdult az jó,és ha a szívhangja is jó,akkor semmi gond.Csak lusta:)

2012. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hányadik hétben vagy?

ha továbbra se aktiv,inkább elmennék dokihoz,inkább feleslegesn

2012. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem írni, 25 hetes vagyok.

A kisebbik fiam se volt soha aktív, de nála is csak annyit csináltak, hogy meghallgatták van-e szívhang, uh-t emiatt sosem csináltak. Ezért nem is mentem még sehova, mert az én is meg tudom tenni itthon.

Remélem tényleg csak a melegfront... :(

2012. júl. 23. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már korábban érezted, és a szívhangját is hallod, akkor szerintem nincs okod aggódni. A 20. heti uh-n gondolom mindent rendben találtak...!?

Én is 25. hetes vagyok az első babónkkal, én a 20. hét óta rendszeresen érzem mocorogni. Ma aktívabb.

De ez nem jelent semmit. Vannak sokkal nyugodtabb, "lustibb" babák.

Mikor mész legközelebb orvoshoz? Esetleg 4D-re?

2012. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam többször is uh-n rossz afp miatt, de mindent rendben találtak. Voltam a 19. 20. és 22. héten is. Legközelebb pont 1 hét múlva megyek 4d-re.

A nagyobbik fiam aktív volt, a kisebbik - ahogy írtam is - lusta. Úgy látszik a lányom se lesz túl aktív....

2012. júl. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!