Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet már házas életet élni?

Lehet már házas életet élni?

Figyelt kérdés
Lassan két hete, hogy szedem a Duphastont, mikor felírta a doki azt mondta, hogy most inkább hanyagoljuk a szexet.Ahogy elkezdtem szedni 2 nap alatt elmúlt minden panaszom(pár csepp barnázásom volt).Eddig nem volt sex a férjemmel, ahogy az orvos mondta. Természetesen megkérdezem a dokit is, de kiváncsi vagyok a más tapasztalatára is. Köszi a válaszokat.
2008. máj. 6. 07:53
 1/3 A kérdező kommentje:
5 hetes terhes vagyok.
2008. máj. 6. 07:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú akkor még várjatok a biztonse´g kedvéért.Még korai terhesség,nehogy gond legyen.
2008. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előzőhöz, én hat hetesen voltam először, és fájt a pocim, el is tiltottak egyből minket is.... 10 hetesen mondták hogy mostmár lehet, pedog már előtte 3 héttel nem fájt semmim!!
2008. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!