Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok....

24 hetes kismama vagyok. Meddig lehet házas életet élni?

Figyelt kérdés
Minden eredményem tökéletesen jó. Nincs semmi panaszom. Meddig lehet szexelni? A párom fél hogy baja esik a picinek együttlétkor.
2011. szept. 26. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi baja lehetne? Az orvostól nem kértél ez ügyben felvilágosítást? Az utolsó időkben nem szokták javasolni, de akkor sincs semmi baj, ha szint az utsó napon csináljátok. Nyugalom: amelyik baba meg akar maradni, az meg is marad. Meg nem vagy veszélyeztetett terhes. Akkor más lenne, de így?!
2011. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végig lehet szexelni egészséges terhességben, semmi baja nem lesz a babának. Persze finoman kell csinálni, de baja nem lesz, nem is lehet tőle.
2011. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs orvosi ellenérv, akkor végig lehet, vagy amíg kedvetek van. Nem születik meg előbb a baba, csak ha már érett, és nem árt neki.
2011. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, ha nem vérzel, ha nem fáj és kívánod, bírod, akár a 40. hétig is lehet házas életet élni! (persze kérd ki a doki véleményét is)

Nekem most a terhesség végén jött meg az "étvágyam", de nálunk is apa fogja vissza magát, merthogy "mégis egy baba van odabent".

De én mondom neki, hogy emiatt ne aggódjon, teljesen jól védve van, "körülpárnázva", nem "tudja" mi mit csinálunk :)

2011. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kiírt napon is szeretkeztünk, hátha beindul a lányunk, nem így lett, de ez egy hosszú sztori.


Ha, egészséges a terhességed, akkor amíg kívánjátok egymást, bármikor lehet szeretkezni. Magzatnak semmi baja nem lesz, azért őt elég sok minden védi.

Nyilván a párod nem fog rád feküdni és alapvetően kényelmes pozícióban fogtok neki állni a házas életnek, DE! ha úgy érzed fáj vagy szúr, akkor hagyjátok abba és beszélj az orvosoddal.

2011. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, elárulok neked egy nagy titkot:

Kiírt időpont után három nappal voltam reggel vizsgálaton. Utána már kezdtődtek a fájások, de még nem voltak sűrűk. Mi még együtt voltunk egyet, mondván, valószínűleg másnap már babázunk :)

Persze óvatosan, nem vadulva, és kint fejezte be, mert már nyitva voltam kicsit.

De addig, ameddig zárva voltam teljesen (kiírt napon még teljesen zárva voltam), nem szállt ki a kanyarban.

Aztán úgy is lett, másnap hajnalban meg lett a kislányom. A házasélet nem káros, ha a terhesség normál lefolyású.

2011. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!