Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használtok bőr kirepedezés...

Mit használtok bőr kirepedezés ellen (milyen krémet -olajat)? Tudom, hogy alakati kérdés is, de azért biztosan javít valamit a krémezés.

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A DM-ben meg a Brendon-ban is lehet kapni Weleda Schwangerschafts-Pflegeöl olajat (de még van többfajta is). Én végig használtam a terhesség alatt érdekes módon ahol a legtöbbet kentem ott megrepedt a bőröm. De lehet hogy ha nem használtam volna jobban megrepedt volna a böröm. Főleg a köldökömnél vannak csíkok, az oldalamon 1-2 meg a mellemen is csak 1-2. Sőt van gátolaj is, ami úgyanígy lazítja a szöveteket, és állítólag csökkenti a gátmetszés esélyét. Nos ezt nem tudom mennyire igaz, mert én ugyan kentem, de végül császárral szültem.
2009. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Babé terhességi csíkok elleni krémjét használom. Ettől függetlenül vannak csíkjaim, igaz már akkor szántam rá magam hogy megveszem amikor kijött az elő négy hosszabb csíkom, kb. 13 hetesen jelentek meg ezek. Megmondom őszintén sajnáltam rá a pénzt, mert nem túl olcsó. Azóta kb. 3-4 újabb csíkom van de ezek jóval kisebbek és halványabbak, sőt az előző négy is teljesen elhalványodott, pedig az köztudott, hogy ezeknek hónapok kellenek ahhoz hogy elmúljanak. Tehát szerintem ez a krémnek köszönhető. Ja és nem is viszket már úgy a pocim mint mielőtt használtam. És kenem még vele a fenekem és a combom is mert mindenki azt mondja hogy ott is kijöhet, hát ezeken a helyeken még egy sincs.
2009. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én avon és oriflame termékeket használok, nekem eddig viszonylag beváltak. A 20 héten járok, nem vagyok éppen vékony alkat, a pocim is már elég nagy, de még nem jelentek meg a csíkok. Viszont a krémezés hatására a lábamon lévő régebbiek eléggé elhalványultak már.
2009. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a DM-eset használom,még az elozo terhességemtol megmaradt csíkokat is elhalványította,és nem is drága.
2009. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.Én a 21.hétnél tartok és nekem is szépen nő a hasam.Egyenlőre a fenekemen vettem észre hajszál vékony csíkokat.Már a 10.héten kezdtem gyakrabban testápolózni magam,most meg egy DM-es olajat használok.Majd kiderül...
2009. júl. 14. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:

DM-ből a babylove mama olajat és krémet használom, krémet reggel olajat este, nagyon szép a bőröm mindenhol pedig már eléggé nő a pocak

33h

2009. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!