Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad-e fogyókúrázni terhessé...

Szabad-e fogyókúrázni terhesség ideje alatt?

Figyelt kérdés
Nem gondolok koplalásra, hanem édesség, zsír és list megvonásra. Az utobbi 2 évben 18 kg-mot szedtem fel, így most 170 cm-hez, van 81 kg-om. Nagyon szeretnénk ezt a kisbabát. 40 évesen első terhesség. A gerincem-örökletesen- gyengébb az átlagnál.
2008. máj. 6. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia,természetesen ahogy te is irtad szabad,bizonyos határokon belül,söt az lenne a természetes hogy sok zöldség,gyümölcs,és zsirok édességek nélkül,teljesen jol látod a dolgot,és persze orvosok is ezt ajánlják még ha sok nem is mondja. Nagyn gratula a babához,vigyázz magatokra,36 hetes kismama.
2008. máj. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok kismamát is diétára fognak.180grammos szémhidrát diétát szoktak alkalmazni a cukrosoknál.

Tehát ha kiiktatod a felesleges szénhidrátot az étrendedből,akkor a fogyás is menni fog.És mi sem könnyebb ennél nyáron,hiszen jönnek a friss gyümik,zöldségek.

2008. máj. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kimonodott fogyókúrát nem javaslom, még így sem.

Az viszont jó lenne, ha sokat nem híznál, és már most erősítenéd gyógytornász segítségével a hátad!! (én is gerincgondokkal kízdők).

Figyelj oda, hogy mit eszel, semmit ne vonj meg a szervezetedtől, a babának mindenre szüksége van, csak figyelj az egyensúlyra. Kevés nasit egyél, kevés fehérlisztes dolgot, és sok zöldséget, gyümit, főzeléket, levest, folyadékot.EGyél sovány húst, halat sokat, tejterméket.

Én is 20 kgot szedtem fel az elmúlt 2 évben, és képzeld, 35 hetesen csak 2kg többlet van rajtam. A baba felélte a tartalékaimat:-)

2008. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minden választ.
2008. máj. 6. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!