Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnék fogyókúrázni...

Hogyan tudnék fogyókúrázni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

1 hónapos terhes vagyok és van rajtam 10-15 kg súlyfelesleg.

Szerettem volna lefogyni a terhesség előtt, de elhanyagoltam a dolgot.

Szeretnék kicsit fogyni, hogy nehogy nagyobb legyek a szülés után, mint most. :(


2009. jún. 15. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Probalj meg sok gyumolcsot enni,rengeteg folyadek,salata csirkehus.Probald az edesseget hanyagolni.Fogyni nem igazan ajanlott,de igy tarthatod a sulyod egy darabig.
2009. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Most, és szerencsés esetben még vagy 4 évig, a szoptatás végéig, ne is gondolkodjál ilyesmin. Inkább arra figyelj, hogy ne szedj magadra túl sok kilót.
2009. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

fogyókúrázni semmiképp ne kezdj el most

ha nem akarsz nagyon hízni, akkor a terhességi cukrosok diétája jó erre, illetve a cukros dolgokat kerüld, teljes kiőrlésű liszttel készült termékeket egyél, stb.

2009. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fuh, az édességet majd próbálom megállni, meg nem enni nagyon hizlalókat.

Mikor kezdődik a nagy "evészet" időszaka?

Akkor terhesség és szoptatás alatt nem lehetséges fogyókúrázni?

A terhes torna segíthet?

Rubint Réka Terhes torna nevű videóját ismeritek? Ajánljátok?

2009. jún. 15. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka dvd nagyon jó! Ha kitartó vagy a terhesség alatt, nem fogsz sokat hízni! És még ehetsz is mellette! Amit megkívánsz, mindenképpen ajánlott megenned, mert csak a picinek teszel jót vele! A "nagy evészet" pedig akkor kezdődik, amikor a hányás, hányinger befejeződik! De ez sem törvényszerű! Egyébként meg ne most foglalkozz az alakoddal! Ráérsz majd szoptatás után! Most a babával törődj és az egészségetekkel!
2009. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne itt kérdezősködj, sokkal kielégítőbb válaszokat kaphatsz a dokidtól mint itt. A fogyókúrát mindig komolyan kell venni, főleg a terhesség alatt. Egyébként rajtam is volt a terhesség elején kb 15 kg felesleg és senki nem mondta, hogy fogyózzak, pedig direkt rákérdeztem a védőnőmnél és a dokimnál. Szerintem nem olyan vészes az a 10-15 kg, most az egészségeddel kell foglalkoznod és nem azzal, hogy hány kg vagy. Szoptatás idején úgyis lemegy ha lesz sok tejed. De sok tejed csak akkor lesz ha terhesség alatt megfelelően étkezel és nem idegeskedsz. Úgyhogy szerintem az lenne a legjobb ha megnyugodnál és kikérnéd az orvosod és a védőnőd véleményét a dologról.

Szép terhességet, könnyű szülést és boldog babázást! :)

2009. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szoptatás nem mindenkinél viszi le a kilókat... Én speciel híztam tőle, nem sokat, de híztam. Pedig akkor sem ettem mást, és többet, mint egyébként. De miután abbahagytam a szoptatást 3 hét alatt lement rólam 10 kiló, fogyókúra nélkül.
2009. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!