Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, a babátok melyik...

Kismamák, a babátok melyik testrésze mozog, mindig pontosan érzitek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszéltünk egyik nap, ő kétszer volt terhes, én a harmadikat várom. De mi bizony nem mindig tudjuk megkülönböztetni, hogy a keze vagy a lába; vagy a feje vagy a feneke mozog a babának. Eláruljátok ezt honnan lehet tudni pontosan?
2012. júl. 18. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy jellemezném, onnan tudtam, hogy: ha tompa "nagy" kiterjedésű nyomást éreztem, akkor a feje, vagy a feneke volt. Ha kis területem éreztem, kis "szúrás/nyomás" szerűséget, akkor az a keze/könyöke, lába/térde.
2012. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak feltételeztem mije hol van!

Volt mikor uh-n közölte a doki, hogy na itt a kis keze, mire én azt hittem az simán a lába, mert valahogy olyannak éreztem a mozgást.

Szerintem pontosan ezt nem lehet tudni, csak következtetni. De érhetnek meglepetések. :)

2012. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két terhesség alatt soha nem tudtam beazonosítani a testrészeiket... Pedig olyan jó lett volna.
2012. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám haránt fekszik így tudom mije hol van,egyébként egyik terhességemnél sem tudtam pontosan,ill,egyszer annyira kinyomta a lábát a lányom,hogy szó szerint le tudtuk mérni a talpikáját.Egyszer fordult elő,de szupi volt.
2012. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor nem csak mi vagyunk a "testrész-analfabéták" a barátnőmmel, ez megnyugtató :)

2012. júl. 18. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak következtetni tudok,mert az UH-n elmagyarázták,hogy mije hol van.. De sokszor kételkedem,mert néha tök lent,néha teljesen fent érzem. De ha a fenekét dugja ki,vagy a fejét,az egyértelmű :))
2012. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyomja ki magát,de eddig kb egyszer láttam nagyon feltünően,hogy kis valamijét húzza végig,de nem tudom mi lehetett,mert nekem még vándorol a kicsi.4d uh-ra 29.hétre fogta és kifelé fordulva beült a jobb felemre teljesen kitakarva magát.Itthon sokszor érzem,hogy lenn van végig és nem farfekvéssel,tehát még forog és nem tudom mikor mit hová dug ki :D
2012. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!