Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesti kismamák, tudnátok...

Budapesti kismamák, tudnátok nekem olyan boltokat ajánlani ahol jó áron lehet a kismamának és a kisbabáknak való dolgokat venni?

Figyelt kérdés
Pl.: pelenka, textilpelenka, ágynemű, haskötő stb. Én nem Pesten lakom csak felmegyek pár napra rokonokhoz és szeretnék pár boltban körülnézni. Köszönöm a válaszokat :-)
2012. júl. 17. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Mária Bababoltot nagyon szeretem. Vannak drágább dolgaik is, de ami jó áron van, az tényleg jó.

13. ker, Visegrádi u. 25.

A másik a Baby Outlet a Soroksári úton.

Ja és a Bippa Kft a Nagykőrösi út 53. sz alatt (18 ker). Ez tényleg elég jó áron van.

2012. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
Bergon Babaáruház, az Ázsia center mellett van. Én a Minimanót szeretem nagyon, mert nagy a választék mindenben.
2012. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem egy helyről vásárolok.

- ruhát a c&A-ban v H&M-ben veszek, ott sok akció van.

- pelust, popsitörlőt, bébiételt a DM-ben

- ágyneműt, pelenkázó készletet, kiságyat, ilyen "nagyobb" dolgokat IKEÁban

- minden másra ott a Brendon Bababolt: cumik, játékok,babakocsi és tartozékok, hordozók, apróbb babaápolási cikkek, stb.

2012. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!