Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe arcüreggyulladásra...

Enyhe arcüreggyulladásra valami tanács?

Figyelt kérdés

Nem homloküreg-, hanem baloldali arcüreggyulladásom van, minden évben kiújul vagy télen, vagy nyáron. Most ugye nem szedhetek rá se fájdalomcsillapítót, se gyulladáscsökkentőt, szóval ha tudtok valami házipraktikát akkor ezer hálám érte!!!

Előre is köszi!



2012. júl. 18. 11:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A kamilla nekem se használt. Kaptam egy kínai gyógyszert (orrspré meg orrpor, ami ugyanazon az elven működik, mint az orrspré), és most egy picit jobb, de még mindig fáj tőle a fejem. :( És tök durva, mert nem lehet kapni arcra használható infralámpát. Lehet, neten fogok rendelni, később úgy is kellhet még.

Tengeri só? Nem tudom, hogy itt van-e, de megnézem, ma úgy is megyünk vásárolni.

Köszi a tanácsot!

2012. júl. 21. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!