Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe arcüreggyulladásra...

Enyhe arcüreggyulladásra valami tanács?

Figyelt kérdés

Nem homloküreg-, hanem baloldali arcüreggyulladásom van, minden évben kiújul vagy télen, vagy nyáron. Most ugye nem szedhetek rá se fájdalomcsillapítót, se gyulladáscsökkentőt, szóval ha tudtok valami házipraktikát akkor ezer hálám érte!!!

Előre is köszi!



2012. júl. 18. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
piros infra lámpázás. Még pihensz is közben.
2012. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én meleg kamillatea filtereket tennék rá,igaz előbb-utóbb kihűl,de egy darabig jó.
2012. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Infralámpa, Bioparox
2012. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Forró kamillateás, törölközős ráborulós inhalálás legalább tíz percig, utána gyorsan a törölközőt a fejedre tekered, hogy csak a szemed legyen ki, és be az ágyba.
2012. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom miről kérdezel.:(

Nekem infralámpa+tengervizes inhalálás segített. Mindkettő szuper, együtt meg pláne. Jobbulást kívánok!

2012. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is a kamillás gőzölést javaslom, öblögetést is akár. Gyógyulj meg hamar! :(
2012. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hú! Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok! Infralámpám nincs, de a kamillás inhalálást kipróbálom! Köszönöm szépen!!! Igyekszem hamar kilábalni belőle!


Szép babavárást nektek!

2012. júl. 18. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Nekem sajnos csak az antibigyó segített, annyira durván fájt az arcom. De ez még télen volt. Egyébként nekem a kamillás inhalálás nem segített (állítólag ez is csak akkor jó, ha nem filteres kamillából, hanem kamillavirágból csinálsz forrázatot). Nálam csak az infralámpa jött be. Annyira jól melegítette az arcom, jó érzés volt.... Mi is csak emiatt vettünk, de később sem árt ha van otthon (főleg, ha gyerek is lesz a családban) már 4000-ért lehet kapni.
2012. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! :)

Szerencsére nekünk van kamillavirágzatunk, de lehet hogy meggyőzöm a párom, hogy vegyen egy infralámpát, mert ez így szerintem kevés lesz!

Remélem nem tart örökké ez a cucc, nagyon rossz érzés! :(

2012. júl. 19. 05:43
 10/11 anonim ***** válasza:
A kamilla is jó, de írtam neked a tengeri sós vizes inhalálást. Hidd el a legjobb. Vegyél durva tengeri sót, és azzal inhalálj. Nem véletlen, hogy a tengernél nincs asztmás, felső légúti beteg. A kamilla nekem kevés volt.
2012. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!