Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fazon kérdésben tanács?

Fazon kérdésben tanács?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, délután megyek a dokimhoz. Gondolom, meg fog vizsgálni már. Általában teljesen borotválom magam, de azért már kicsit nehezebb, ezért utoljára 3 hete jártam ott. Elég, ha csak a bikinivonalnál szedem le? Tudom, hogy pont hidegen hagyja a nőgyógyászokat, magam miatt kérdezem, nem akarok ápolatlannak tűnni. Köszi a segítségeteket!
2012. márc. 27. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

én mindig teljesen leborotváltam, az utolsó hetekben pedig tükör segítségével

Kellemetlenül éreztem volna magam, ha szőrös puncival kellett volna felfeküdnöm az ágyra

2012. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha eddig is teljesen letúrtad, szerintem most is, azt azért még látatlanban is meg lehet csinálni. Jobban fogod magad érezni, nem fog feszéjeztetni, mert már most is ezen rágod magad.
2012. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, hogy nem tudod teljesen, nem tudsz segítséget kérni? Nekem párom segít, vagy a tükör, és persze a rutin!

Ha nem megoldható, szerintem az is elég, természetesen!

2012. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz ezen. A dokinak volt már dolga ilyennel és olyannal is. Nem fog lezavarni az vizsgálóágyról, mert nem vagy frissen borotválva.
2012. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok!
2012. márc. 27. 09:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is lehúztam mindig. Jobban éreztem magam. Igaz, hogy nehezen sikerült, volt amit tükörrel láttam és volt amit nem. Szülés előtt a férjem segítségét kértem.
2012. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Az orvosok jobban szeretik,ha valaki nem borotválja magát,mert a borotválás sok fertőzés forrása lehet.
2012. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én mindig leszedtem magamnak,amikortól nem tudtam,onnantól párom,szépen le tudja szedni


de nem a doki miatt,hanem magam miatt szedtem,szedettem

2012. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A dokinak a lényeg az, hogy tiszta legyél. Hogy szőrös vagy nem, épp mi a divat, nem érdekli.
2012. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj ezen. Ha 3 hete csináltad utoljára, akkor meg főleg nem olyan dzsunbuj még :)

Szüléselőkészítőn mondta a szülésznő, hogy manapság az sem meglepő ha tök kopaszan és az sem ha "kócosan" mennek az anyukák. A doki is látott már sokmindent, nem a szőrtől leszel áplatlan.

2012. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!