Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap mennék úszni, valami...

Holnap mennék úszni, valami jó tanács, hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még felfázva sem, semmi fertőzésem nem volt, nem vagyok hajlamos az ilyenekre! Nem mennék melegvízbe, csak amit az úszók is használnak!

Valami tanács, ami megkönnyíti az ellenállást a problémákra?

Köszönöm


2012. márc. 2. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű trükk: én viszek köntöst és két törölközőt is, hogy sose maradjak vizes, amitől fáznék:)
2012. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem is fázástól félek, hanem a fertőzésektől, de én is viszek bőségesen törülközőt!

Amúgy 22 hetes múltam, még nem is korai, nem is késői gondolom az úszás!

2012. márc. 2. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén eléggé furcsállom ezt az aggodalmat, én rendszeresen járok uszodába és nem viszek magammal be semmit (sapka szemüveg persze igen) még a törcsi is az öltözőben van.

A forróvizes jakuzzit pedig szerintem kár kihagyni egy kiadós úszás után semmi nem lazítja el jobban az izmokat.

Tehát ha nem a szabadban akarsz úszni nem kell túlspirázni a dolgot, ha nagyon fázós vagy vigyél egy nagy törcsit és egyből becsomagolod magad :)

Fertőzés pedig nem valószínű nyugi annyi klór van minden medencében, hogy inkább az árt meg a bőrödnek nem más.

2012. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fertőzést úgy lehet elkerülni, ha húzol papucsot, nem öblögetsz a fürdővízben, úszás után lezuhanyzol, nem nyúkálsz az arcodhoz. A vizet egyébként klórozzák, abban megdöglik minden amőba :D
2012. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm! Igazán kedves tőled, hogy még ebben az időben is segítesz! Nyugodt szívvel megyek el! Kellemes hétvégét, és köszönöm még egyszer!
2012. márc. 2. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Forró vizes jakuzzit, szaunát KERÜLD!!!!

Forró víz vérbőséget okoz és beindíthatja a szülést is!!!!


Jó úszást, nyugi semmi bajod nem lesz. Legfontosabb ilyen helyen a papucs!!

2012. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vitagyn C hüvelykrém + ellen tampon. Bekrémezni a tampont és úgy felhelyezni úszás idejére.

Nekem ezt javasolta a dokim!

2012. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 3. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!