Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Help! Tanács kéne. Ma Strandra...

Help! Tanács kéne. Ma Strandra mennék a haverjaimmal de kontaktlencsét hordok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van szemüvegem is de azt nagyon utálom, (nem érzem jól magam benne.) Ezért kontaktlencsét hordok, de csak ilyen 1napos lencsében lehet úszni!!

Akkor most ne menjek vagy vegyem ki fürdés előtt? de az macerás

Viszont nagyon elakarok menni:D!


2010. júl. 2. 11:36
 1/5 anonim válasza:
84%
Szerintem használd addig a szemüvegedet. :) Legalábbis én nem kockáztatnám a kontaklencsét, mert azért nem 2 forint. :D
2010. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sima kontaklencsében járok, csak arra figyelek, hogy a fejem nem teszem le a víz alá.
2010. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
havi lencséd van? nekemis, simán nyugodtam menj bele vízbe lényeg h NE nyitsd ki a szemedet. Én is paráztam elöször, hogy ááh besem megyek a balatonba lencsével. bementem, víz alatt csukva volt a szemem és semmi nem volt. :)
2010. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónapos lencsém van, mikor letelik a 3 hónap még jó jó szokott lenni (mármint látok vele), azt félreteszem. Aztán ha kell strandra beteszem azt, 1 napot simán kibír. Az éppen használatosnak meg nem lesz baja. :)


18/L

2010. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!:D

Utóbbi is jó ötlet!

2010. júl. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!