Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 10 hetes terhes vagyok és...

Ha 10 hetes terhes vagyok és két napja az amúgy kellemes mellfeszülés és mellnagyobbodás megszünt ez természetes vagy esetleg valami bajt jelezhet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el UH-ra a biztonság kedvéért. Ha a kora terhességre jellemző tünetek csak úgy hipp-hopp megszűnnek az akár intő jel is lehet.
2009. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ilyen aggodalmaim voltak és vannak is!Most is 2 napig nem voltak tüneteim,hát paráztam rendesen.Elmentem a dokihoz,csinált uh-ot,minden rendben.Mondta,hogy ezek olyan tünetek amik hol előjönnek,hol elmaradnak.Most megint érzem a hasszúrkát.Ha úgy megnyugszol nyugodtan menj el egy uh-ra.Boldog Babavárást!!16 hetes kismama.
2009. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, én egyáltalán nem éreztem a terhességem alatt mellfeszülést (elég nagy melleim vannak, nem tudom, ez számít-e), és most van egy egyéves fiam egy problémamentes terhesség után. Szerintem semmi baj.
2009. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szinte napra pontosan a 12.héten szűnt meg az iszonyú mellfájás. Azóta is csak néha-néha érzékeny a mellbimbó körül.

Nyugi, nem jelent feltétlenül bajt! :)


20hetes kismama

2009. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!