Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggelre elmúlt az egyetlen...

Ma reggelre elmúlt az egyetlen tünetem, a mellfeszülés. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés

8+2 hetes vagyok. Teljesen elmúlt a mellfeszülésem, reggel még a hasamra is tudtam fordulni, amit eddig nem. A mellbimbóm mérete is lecsökkent:((

Nagyon félek.

(szerencsére csak szerdáig kell kibírnom, akkor megyek UH-ra.


2011. júl. 11. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy az ember ilyenkor minden apróságon aggódik... de ebből ne vonj le messzemenő következtetést. Nekem is volt hasonló a terhesség elején. A tünetek hol erősebbek, hol gyengébbek voltak. Egyik nap majd elaludtam, hánytam stb. Másnap meg teljesen jól voltam. És nem volt semmi gond. Még most is parázok ám mindenen, de próbálok nem így tenni. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

33 hetes km.

2011. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

8-10. hét környékén én is úgyanígy voltam! Hirtelen elmúlt a mellfájdalom, feszülés. Most 16 hetesek elmúltunk, a melleim sokkal jobban fájnak, mint az elején.

Az első babámat várom, de az már biztos, hogy a szervezet hihetetlen csodákra képes! :)

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Szerintem fogod még Te is azt kívánni, hogy csak egy kicsit ne fájjon! :)

Ha nagyon aggódsz, hívd fel a védőnődet vagy orvosodat! Legalább megnyugszol :)


Boldog babavárást kívánok!

2011. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is valamikor akkortájt kezdett elmúlni, és még most, 26 hetesen sem fáj igazán újra.

Szerintem amíg nem vérzel, addig semmiképp sem aggódj! Minden egyéb tünet jön-megy, ez normális :)

2011. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!