Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy az UH...

Mennyire gyakori, hogy az UH alapján megállapított baba neme nem egyezik a valósággal?

Figyelt kérdés
Kivel történt már ilyesmi? Vagy ismerősötök körében fordult elő ilyesmi?
2008. máj. 5. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Itt a szomszédasszony járt ugy,hogy végig mondták neki,hogy kisfia lesz. Szépen kékre festették a szobáját,tele fiús holmival. Mikor megszülettet akkor közölték,hogy kislány. Képzelheted. De a munkatársaméknál fordított volt a helyzet. Ott lányt mondtak végig és fiú lett. De szerintem nem olyan gyakori,hogy tévednek.
2008. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt hinné az ember, hoyg manapság már akkora rutinnal rendelkeznek az orvosok, hogy nem tévednek. azt elhiszem, hoyg régebben, amikor még újdonság volt, legalábbis nem volt ennyire elterjedt az uh, előfordultak bakik.
2008. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az ismerőseim körében mindnek amit mondtak, az lett. Szerintem már mostanában nem tévednek olyan nagy arányban, mint régebben. Mondjuk nekem 7 éve a 18 hetes UH-n megmondták, hogy fiu, és tényleg az lett. Most lányt mondtak. Remélem nem tévednek.

21 hetes kismama

2008. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia velem is előfordult az első babánál,de akkor még csak 2 d UH volt.Végig kisleányt mondtak,még a szülés előtt is 2 nappal,és mikkor megszültem azt kérdezték tőlem mi lessz a kisfiú neve,majdnem infartot kaptam hogy még kisleányos dolgokat is vettem.Most a másik babámat várom a 4d UH szerint 100%hogy kisleány,remélem most nem fogok csalódni,mert felhasználhatom azokat a ruhákat amit az előnél vettem.üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én több ismerősömtől hallotam már, hogy ellenkező nemű baba született, mint amit mondtak. Bár az igaz, hogy 2D-s Uh alapján mondták nekik. Menj el 4D-s uh-ra és ha mutatja magát akkor neked is egyértelmű lesz, hogy fiú-e vagy lány.
2008. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!