Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes anyukak tudnatok nekem...

Terhes anyukak tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
Kerlek adjatok nekem valami praktikakat hogy hogyan tudnak aludni,mert egyszeruen mar sehogy se jo!ha ahsamon fekszek nem jo!Ha a hatamon fekszem hanyingerem van!Ha az oldalamon fekszem nem jo!:( es meg csak 20 hetes vagyok!Ha valki tudna valami tippet nagyon megkoszonnem!20 hkm :)
2012. júl. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szia!A legjobb a szopipárna/baba-mama párna.:)Én is azzal alszom kitámasztom magam,vagy ahogy jól esik.Nagyon jókat alszom vele.Imádom......:)

24hkm

2012. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is szopipárnával alszok. :) Az egyik lábam rárakom, a hasam kitámasztom vele, így félig hason alszom, de mégsem fekszek a babára.

30 hkm

2012. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hátad mögé támasz, nekem egy négybe hajtott vastag paplan, plusz egy párna volt...:) Kvázi ülve aludtam:), plusz egy paplan hengerben mellettem, azzal kitámasztva. Én nagyon jókat aludtam, bár mart a gyomorsav, és nyögtem, ha fordultam, de szerintem jóóó volt:):)
2012. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.válaszoló:Én is általában így alszom rajt,az egyik legjobb dolog amit mostanában vettem...:)És nem is eget verően drága ..:)
2012. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is lábam közé teszek takarót,vagy pl félig hason fekszem.Az ágy tartja a hasam ugye,és az alsó lábam kinyujtom a felsőt pedig felhuzva ráteszem egy takaróra magason.Én sokszor alszom háton még,mert alvás közbe átfordulok,ilyenkor sokszor rugdos a kicsi.A háton alvás azért rossz csak,mert utána nem birok felkelni annyira fáj a hátam és a derekam.29hkm
2012. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindednkinek!!Mindenkinek nagyon boldog baba varast!!!:)
2012. júl. 17. 14:21
 7/7 Dogy ***** válasza:
Nincs Szopipárnam !! A 2 lábad közé egy takarót is betehetsz !!! Eleg kényes lehetsz 36 hetes kismama vagyok szuper jol aludtam vegig ! Bal oldalamon !
2016. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!