Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni?

Anita8401 kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az érdekelne,hogy a terhessèg alatt milyen vitamint lehet szedni a terhes vitaminon kívül ami erősìti az inmunrendszeremet?

Mert 13 hetes vagyok és már másodjàra vagyok náthás a terhességem alatt ami nem jellemző rám.

Lehet,hogy azèrt gyenge ennyire az inmunrendszerem mert ikreket vàrok?

A válaszokat előre is köszönom!


13hkm


2012. jún. 5. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kalcium, C-vitamin, Magnézium, Folsav, sok gyümölcs, zöldség
2012. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


kérdezd meg a dokit, de sztem c vitamint még szehetsz.

Amúgy az immunrendszer igen, gyengébb terhesség alatt, a hormonok miatt. (Többek közt azért, h a beágyazódott embrió(kat) ne tudja a szervezet "ellenségnek" tekinteni)

2012. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orrdugulás és nátha gyakori kísérője a terhességnek. Az orrnyálkahártya is megduzzad. Nem hinném, hogy az immunrendszereddel lenne baj. (persze csak ha más tüneted nem volt: láz, torokfájás stb)


Gratulálok az ikrekhez!

2012. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum (homeopátiás).
2012. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors vàlaszokat ma úgyis megyek UH-ra majd megkèrdezem a dokimat mi legyen :-)).

Az a baj,hogy nem csak az orrom van eldugulva hanem köhögök is rendesen :-( .Lázam nincsen szerencsère csak nem nagyon tudok aludni a nátha miatt mert vagy az orrom folyik vagy a köhögés ebreszt fel :-( .

2012. jún. 5. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is e kettő váltakozott: vagy be volt tömődve, vagy folyt a nózim. Vettem rá ilyen aqvamarist , hát semmit nem ért, 100% tengervíz meg tisztaság ellenére se....

Úgyhogy utána vettem nasivint (tartósítószer mentest) és ha már nagyon nem bírtam lélegezni, befújtam vele.

2012. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!