Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamik hogy vagytok?...

8 hetes kismamik hogy vagytok? Tünetek vannak? Ki milyen nemü gyermekre vágyik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

szioka 8 hetes vagyok pénteken Uh ra megyek lányt szeretnék (már van 2 éves kislányom)

fáradékony vagyok egész nap aludnék alig tudok enni, esténként hányok nem a legjobban vagyok és te?

2012. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál de jövöhéten megyek. Én sem érzem magam a legjobban hányingerem van fáradékony vagyok szédülök jaj én nincs valami jó étvágyam.
2012. júl. 16. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
sziasztok! az en babam 7 hetes 3 napos. nagyon orulnek egy kisfiunak, de persze barmi lesz, egeszseges legyen! van mar egy nemsokara 2 eves kislanyom, epp most szoktatom le a szopizasrol mert nagyon erzekeny a mellem es faj. en is faradekony vagyok, neha hanyingerem van de meg nem hanytam. sajnos munkaba jarok, ezert nagyon nehez ezt a par honapot elviselni - en normalis allapotban is eleg erzekeny vagyok, most megjobban:D februar 28ra vagyok kiirva, nagyon de nagyon varom mar! a 6. heten voltam nogyogyasznal, minden rendben volt, megmutatta a nagyobb korben a kisebb kort es mondta h 1 honap mulva menjek. szamolom a napokat augusztus 8ig:D a leg jobban azt varom amikor vegre kiderul a neme es elkezdunk nevet keresgelni en meg vasarolhatok ujra babas cuccokat:) foleg ha fiu, de lanynak is kell majd par uj dolog mert teli baba lesz. jo sokat meseltem:)
2012. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok :)
2012. júl. 17. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a héten töltöm a 9. hetet. Múlt héten voltam a dokinál, kaptam képet, a pindurról, láttam- hallottam a szívverését! Olyan nagyon jó volt. :) Én a legelején hánytam párszor, az émelygés kitartott kb a 6. hétig. Azóta különösebben semmi tünet. Illetve rettentően álmos vagyok egész nap. Szeptemberben lesz két éves a kisfiunk, így annyit tudok megengedni magamnak hogy amikor ő alszik, akkor lefekszem én is. Szeretném ha a második kislány lenne, de én is igazán úgy gondolom hogy egészséges legyen, az a lényeg! :)

Jó babavárást mindenkinek!

2012. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kerdezo te hogy vagy? elso baba? mit szeretnel?
2012. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Első baba! Nekem mindegy a neme csak egészséges legyen. Hát hányingerem van meg rossz az étvágyam is. És te hogy vagy?
2012. júl. 17. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is hanyigerem van:( es ezt az is kivaltja hogy egy olyan helyen dolgozom ahol dohanyoznak, nagyon zavar, de nincs mit tennem, kell a munkaviszony, itt ahol en elek nincs mibol valogatni, csak remenykedem hogy nem lesz baja a babamnak!
2012. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!