Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamik,...

Vannak itt olyan kismamik, akik a 30. hét után voltak 4D-n?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok képeket mutatni? Tudom,keressek a googleban,de az annyira személytelen és olyan kevéske van.. Ha esetleg megosztanátok velem a sajátotokat,azt megköszönném!
2012. júl. 12. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 32. héten voltunk. Képet nem tudok feltölteni sajnos,mert azt mondták ,h későn jöttünk, ilyenkor már olyan nagyok a babák, h nem lehet róluk jó képeket készíteni, mert kitöltik a méhet. Mi pont így jártunk, arca a lepényben volt,noszogatásra sem ment el onnan:) viszont akkor mondták ,h az addig kisfiúnak hitt baba lehet kislány, de az sem biztos, mert lába között volt a zsinór.:)) remélem ti nagyobb sikerrel jártok:) (egyébként tényleg kislány lett)
2012. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kislányodhoz!:) mi már voltunk egyszer a 26.héten,de annyira furdal a kíváncsiság,hogy mennyit változott,még egyszer el szeretnék menni a 32.héten,de hát így nem tudom.. Hogy lehet,hogy fiúból kislány lett?? Ez most meglep,fordítva szokott lenni. Nekünk egyértelműen megmutatta a büszkeségét,csak nem tűnt el onnan..:) szóval azt mondod már túl nagy lesz?
2012. júl. 12. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajna mi pont szerencsétlenül jártunk. Lepény is bezavart meg a zsinór is. Azt mondta ott az hölgy ,h ilyenkor már a babák "faltól falig" vannak nehezebb róluk jó képet csinálni, de persze nem lehetetlen, szóval én a helyedben azért elmennék...hátha:)

Amikor elsőnek nézték a nemét, egyértelmű fiút mondott az orvos, utána is...valószínű a zsinórt nézte végig kukacnak:)

Aztán mikor megszületett kérdezték ,h na akkor mi a leányzó neve?:)) szóval igazi meglepi volt:)

2012. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

28. héten és a 32. héten voltunk. Ez a 32. heti kép:


[link]

2012. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

31 hetes kép :)

[link]

32 hkm

2012. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Istenem,de édesek a babák! Hát ha ilyen szépen látszanak még ilyenkor,akkor tutira megyek :) gratula ezekhez a kis szépségekhez!
2012. júl. 12. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, köszönjük!

Boldog babavárást neked is!

2012. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!