Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétben ez normális?

39. hétben ez normális?

Figyelt kérdés

oldal kinyomja nagyon a lábait azt hiszem (felül a bordáimnál) alul bal oldalt viszont mintha nagyobb lenne (talán a háta). ez normális? ez lenne a keményedés amit mondanak?


oh és mellesleg eddig olyan székrekedésem volt hogy minden nagy wc kész szülésnek felelt meg szinte most meg naponta 2x is megyek nagyot wc-zni, ez mitől lehet? ez is a szülés jele?


köszi



2012. júl. 16. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az, hogy kidugja valamiét az nem keményedés. Én érzem mikor összehúzódik a méhem és akkor kő kemény lesz a hasam,na az már keményedés! :)

Szülés előtt van, akinek hasmenése van, tisztul a szervezeted.

Úgyhogy minden rendben van nálad, ne aggódj!

Könnyű szülés kívánok!

Üdv: 39+2 km

2012. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A keményedést nem a baba csinálja, hanem a hasad. Az első babámnál én sem éreztem egyetlen keményedést sem, de a másodiknál kb. a 32. héttől jöttek. Ha éreznél keményedést, tudnád, hogy azt nem a baba csinálja és azt amit Te most érzel az a babád.
2012. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de amikor kemény a hasam érzem hogy ő nyomja akkor mi a keményedés és mi a baba? :D be zavarodtam:) amugy parázok már nagyon azért a sok kérdés :)
2012. júl. 16. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést. MA töltöttem a 39. hetet. Székrekedés 2 hete és nekem is kidugja magát a baba. Ez tuti nem keményedés, bár nekem még sosem volt... :o) Jó neked, hogy már tisztulsz, állítólag az a szülés jele, hát én még nem tartok ott...:(:(:(
2012. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
soha nem volt jo a székelésem (így irják egyáltalán? ) :)) még terhességem elött sem, de most egy hete minden nap járok valamikor 2x is, és átlagos keménységű, nem is hasmenés szerű, Akkor nyugodjak meg, ez az első jel? bocs ha hülyén fogalmazok :-S
2012. júl. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!