Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? 36. hétben járunk

Ez normális? 36. hétben járunk

Figyelt kérdés
ma nagyon furcsán érzem magam, nem tudom elmondani és leírni sem,hogy miket érzek!(főleg érzelmi dolgok) amit viszont igen, hogy fája derekam, hasmenésem van, és a babám egy percig nem hajlandó megállni. Mitől van ez?és mit lehet tenni?
2012. jún. 4. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet normális.

Gondolj csak bele tested mennyi változáson ment keresztül, és most már nagy bent a bab, tehát ahogy ő helyezkedik, ahogy ő mozog, úgy lesz egyre több minden furcsa, egyre jobban nyomhat idegeket, egyre kevésbé férnek el a belsőszerveid...

A derékfájás, hasmenés gyakori nagyterhesen, és bár szülést is jelezhet előre, de hogy pontosan mikor szülsz...senki sem tudja.

A baba mocoroghat frontok miatt is jobban.

Nekem az általad leírt tünetek 37 hetesen jelentkeztek, és a 41. héten szültem. Érzelmi része is megvolt, szerintem ez összefügg azzal, hogy hormonálisan kapunk egy nagy "pofont", ami ráébreszt minket arra, hogy nemsokára szülők leszünk. Furcsa érzés, de így van rendjén.

2012. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) aranyos amit írtál:)
2012. jún. 4. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma nekem is fáj a derakam,kb 5X voltam ma Wc-n.Mondjuk én már holnap töltöm 39.hetet
2012. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok, nagyon ingerlékeny vagyok és napok óta bőgök is mindenen, többször naponta...nekem derék, csípő és alhasi fájdalmaim vannak főleg éjszaka és puffadok is nagyon :(

A kisfiam szétöklözött alig akar leállni, most pont pihenő van, gondolom gyűjti a póvert későbbre :)

2012. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj szegényem:) együtt érzek veled!már nekem is fáj mindenem, a baba kb 15 percekre leáll aztán hajrá újra!

valószínű az idő is közrejátszik! már nincs sok hátra:):)

Kitartást:)

2012. jún. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!