Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hétben még nem híztam...

24. hétben még nem híztam semmit. Ez így normális?

Figyelt kérdés
Igaz az elején a rosszullétek miatt fogytam kb 3-4 kilót, az már visszajött. Jelenleg a kezdő súlyomnál "tartok".
2012. máj. 29. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

én 17 hetes vagyok,és 87 kgval indultam, most meg 82kg vagyok.. szépen megyek lefelé..nem bírok enni,ha eszek főleg salátával tömöm magam..


nekem ez második baba lesz, kislányommal se híztam semmit se..hála az égnek :)


jobb mintha felszednénk 30 kilót !!!

2012. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
hát tökre nem jobb
2012. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, visszavonom. ha túlsúllyal indul az anyuka, akkor persze jobb. de átlagos súlynál a kevés hízás ugyanúgy nem jó, mint a sok
2012. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is úgy értettem,..
2012. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 24 hetes terhes vagyok! A 20. hétig én sem híztam, inkább mínuszban voltam. A napokban jártam a védőnőmnél, és +4 kg egy hónap alatt! Bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy most jött vissza igazán az étvágyam!

Szerintem ne aggódj, biztos lesz több is a súlyod! :))

2012. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:)) Hirtelen az hittem te is olyan Anyuka vagy, aki elhitte, hogy a Rubint Réka féle 4 kilós "hízás" normális.


kérdésre válaszolva: Igen, ez normális. Várhatóan mopst fog megindulni. a Végére pedig 9-12 kiló várható. (és akkor még rád nem ment semmi. ez mind a baba, lepény, magzatvíz, stb súlya)

2012. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tartozok Rubint Réka "táborához". :)


Volt kevés túlsúlyom, de nem sok. A babával minden rendben, mocorog rendesen és szépen gyarapszik. Az első gyerkőccel sem híztam sokat, pedig akkor is ettem mindent rendesen,b ár vele ilyenkor már volt +2-3 kiló gyarapodásom.


Most viszont, nem nagyon kívánom a kaját, ha eszek akkor is főleg zöldség- gyümölcs, joghurtok, tejtermékek. Mindennap eszek főtt ételt is. (mindig főzök) Teljesen kiegyensúlyozottan étkezem.


Ma mértem meg a súlyom és meglepődtem, hogy csak annyit szedtem vissza,a mit leadtam az elején. Pont annyi vagyok, amennyivel kezdtem a terhességet.

2012. máj. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!