Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, ha szivárog a...

Honnan tudom, ha szivárog a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogyha nem veszi észre egy kismama, hogy szivárog a víz, akkor az nem éppen a legjobb. Észre lehet azt venni, ha nem egyben folyik el, hanem csak szivárog? Mit kell olyankor érezni és látni? Ha olyankor nincs fájás, akkor is be kell már menni a kórházba?


37+5hkm


2012. júl. 16. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kétséged van, kórház.

Nekem még az orvosok sem értettek egyet abban, hogy valóban a magzatvíz szivárog-e... Aztán kiderült, hogy sajnos magas burokrepedés miatt az szivárgott, csak a baba olykor-olykor "tömítette".

Amikor először felhívtam a szülészetet, próbáltak megnyugtatni, hogy csak bővebb folyás. De valahogy bennem volt a kétség... Talán ennek is köszönhetem, hogy a 31. hétre született kisfiam ma makkegészséges.

Fájásom nekem sem volt - csak az oxytocin infúzió bekötése után lett.

2012. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyből megéreztem, mert nekem olyan volt mintha egy pohárból kilöttyenne egy kis víz. Ez kb. óránként ismétlődött. A doki behívott a kórházba. Magasan repedt meg a burok, ezért gyógyszert kaptam, de bent is kellett maradnom. Én akkor már 40+ 2 voltam, ezért másnap megindították, mert azt mondták, hogy 24 óránál nem lehet tovább repedt a burok a fertőzések miatt.
2012. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak kíváncsi voltam, hogy miből veszem észre e jeleket, még egyelőre nincs szivárgásom, de sokszor elég erős folyás van, de nem hinném, hogy az magzatvíz. De így legalább most már meg fogom ismerni a jeleket.
2012. júl. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!