Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárság?

Magzatvíz szivárság?

Figyelt kérdés
Tegnap vizsgált az orvos 3100 volt a méhszájam értéke! 39+3 hetes vagyok. Ma reggel mikor felkeltem erős folyásra lettem figyelmes. De olyan vízszerűre, és olyan más szaga van, mint a többi folyásnak (bocs a meg fogalmazásért). Azóta semmi erős folyás. Lehetséges hogy ez magzatvíz szivárgás lett volna? Vagy az milyen? Mit csináljak most?
2012. júl. 5. 12:24
1 2 3
 1/26 Sipos Georgina ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, sos császáros voltam, de sztem ha van fogadott dokid hívd fel, ha nincs akkor menj a kórházba :) Sok sikert a babóhoz :)
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szerintem szivárog a magzatvíz!

Menj kórházba,egy utat megér!

2012. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
vagy vegyél (Vetess) a patikában egy magzatvíz tesztet (Al sense kit a neve)
2012. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A magzatvíznek nincsen szaga.


De nézesd meg magad, úgy a biztos.

2012. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit, menj be a kórházba. Ha tényleg szivárog, meg kell indítani, ha nem indul magától és antibiotikumot kell kapnod. Kár otthon kísérletezni a 39. héten. Nekem is szivárgott egész nap, aztán jöttek a fájások, végül császáros lettem. Így én se tudnám megmondani, az-e, de gyanús.
2012. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
beraktam egy zsepit eddig semmi jele, annak h szivárogna!igen pont ez az hogy ennek nincs vagy ha van akkor olyan édeskés szaga van. megvárom a férjem még haza ér aztán meglátjuk mi lesz.akinek szivárgott az hogy történt? vagy mennyi folyt? és utána mikor folyt újra?
2012. júl. 5. 13:19
 7/26 anonim ***** válasza:

Bocs de azt szokták mondani, hogy magzatvíz-szivárgásnál és piros vérzésnél mérlegelés nélkül azonnal orvoshoz/kórházba kell menni.

Hugom 2 hete szült, este 8-kor érzett kis szivárgást, 11-re már a kórházban voltak (és hajnal 4-re meg is szült).

Én nem várnék újabb jelekre a helyedben.

2012. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem szivárgott egész nap. Reggel elkezdett folyni, jött egy adag, kevéske, aztán elmúlt. Akkor még nem tudtam, hogy magzatvíz. Beraktam egy betétet, és figyelgettem, nem folyamatosan jött, bár én sokat feküdtem akkor, mert bent voltam a kórházban egy ideje. Hol folyt, hol nem. Színtelen, de a szagára nem emlékszem. Nem volt büdös, az biztos. Amikor már nagyon vajúdtam, akkor mondták, hogy ez felső burokrepedés, ami miatt csak szivárog a víz, de nem folyik el. Menjetek be a kórházba, ezt meg kell mutatni. Ha magzatvíz azért, ha folyás, akkor azért, nehogy fertőzés legyen a vége.
2012. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Oksa köszönöm!:)
2012. júl. 5. 13:46
 10/26 A kérdező kommentje:
azóta nem történt semmi!ennek nem kéne folyamatosnak lennie?
2012. júl. 5. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!