Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárga vizes szerű folyásom...

Sárga vizes szerű folyásom van. A magzatvíz szivárogna?

Figyelt kérdés

1 ujjnyira nyitva vagyok a 30.hét óta. Elég sokat görcsölök, keményedek, és az egész hasam pl. tegnap mikor feküdtem görcsbe állt, ugyhogy alig bírtam megmozdulni:S

35+5 hkm


2012. júl. 8. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A magzatvíz színtelen, szagtalan. Tegyél be zsebkendőt. A magzatvíz szivárgás folyamatos, hogyha az akkor átvizesedik, újra és újra. Én inkább valami fertőzésre gyanakodnék,ami terhesség alatt gyakori. Menj orvoshoz.
2012. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, vizelet csöpögés is lehet,az is gyakori. Ha úgy érzed valami gond a, menj be a szülészetre, nézesd meg magad.
2012. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem egyik nap hasonló volt, és megijedtem így bementünk a kórházba. egy csomó vizsgálat után azt mondta az orvosom, hogy ez volt nálam a nyákdugó!

am és azt mondták h ehelyett a zsebkendős dolog helyett, üljek le bugyi nélkül egy lepedőre és ha az is vizes lesz akkor az már mvíz, és akkor mindenképp kórház!

de ha úgy nyugodtabb vagy akkor vizsgáltasd meg magad, azzal nem veszítesz semmit!

2012. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!