Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hétben vagyok, az orvosom...

34. hétben vagyok, az orvosom külföldön van 3 hétig. Erős sárgás folyásom van, de nem ég, nem fáj, stb. Roppant félek, hogy véletlenül bejut a bébihez és fertőzést okoz. Van okom az ijedtségre, vagy például észlelném, ha szivárogna a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2 hete vizsgált, akkor zárt volt a méhszáj.Köszönöm a válaszokat, előre is!
2008. ápr. 11. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A magzatvíz ettől nem fog szivárogni, ettől ne félj. A terhességet sem fogja beindítani.

De a sárgás szin általában valami fertőzésre utal, jó lenne, ha felkeresnél egy másik dokit aki megnéz, és elmondaná mit kell tenned. Lehet semmit, és az akkor megnyugtat, ha meg kell valami, azt felírja.

2008. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj a biztonság kedvéért Canesten kombit!
2008. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló végett aggódok.Én még csak 30 hetes vagyok.tök sárgás lett a folyásom.Voltam a dokimnál 3 hete is,és akkor is szóltam neki erről,és most a héten ismét szólam neki erről.Ő mindig megvizsgál,és ennyi..Azt mondja semmi fertőzésre utaló tünetem nincs,ezért nem is ad rá semmit...Én meg eggyre jobban aggódok ez végett.
2008. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatosan sárga folyásom van,már hónapok óta kezelve vagyok, persze nem folyamatosan,csak felír valamit és nem múlik el.Elvileg a sárga szín bacira utal,persze az jó he nem ég,.de ne törődj bele,keress egy másik orvost addig,nem lesz baj,mi is nagyon jól vagyunk remélem így is marad.

A babának nem lesz baja,csak nézesd inkább meg magad.

2008. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De bizony ha mégis vmi fertőzés,akkor az ha kezeletlen marad hetekig akkor nagy az esély rá hogy az bejuthat a bébihez(zárt méhszájon át is),és fertőzést okozhat.Attól meg már bizony elkezdhet szivárogni a magzatvíz,bár az általában nem tiszta átlátszó magzatvíz,hanem barnás,vagy sötét.És ehez elég akár 1-2-3 hét.Én az előző terhességemnél pontosan így jártam...Mivel nem lett időben kezelve a fertőzés,ez így sorban történt ahogy leírtam..
2008. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!