Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én most leszek a 16-ik hétben....

én most leszek a 16-ik hétben. Tényleg el lehet bármikor vetélni? Nemcsak az elsö 3 honapban?

Figyelt kérdés
holnap megyek amniora,ez miatt félek a vizsgálattol. de ezek szerint az 1 százalék vetélés,akár végig is fennálhat. ugyhogy a vizsgálattal nincs veszteni valom,nem?
2009. júl. 13. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A vizsgálat vetélési kockázata is 1-2% ezt nem mondta a doki?

Reméljük nem lesz semmi gond, bár én a helyedben nem mennék el. Az első babámnál volt, most másodszorra tuti nem megyek, még akkor sem ha azt mondják, hogy rossz az afp-m. Megcsináltattam az integrált tesztet+genetikai uh-ot. Azon semmi baj nincs. Ha neked sincs és csak esetleg a korod miatt küldenek, akkor szerintem ne menj el. Minden jót!

2009. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a korom miatt küldenek,én csak 26 vagyok. a dawn kor vérvétel lett rossz.de a kérdésem az is ,hogy bármikor el e lehet vetélni?
2009. júl. 13. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen bármikor. Az első 3 hónap a rizikosabb de a magzat akár a 20 héten is elhalhat. Nem tudom pontosan de vagy a 24 vagy a 26 héttől lehet életben tartani a kora szűlötett.
2009. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 22. héten indult be a szülés ismeretlen okból, mert kenet tiszta volt, lepény jól működött stb...

meg kellett szülnöm, 2 órát élt :-(

2009. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos barmikor, ez igy van :-(
2009. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor, csak az első 12 hét a legveszélyesebb.
2009. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!