Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 hetesen üres a 8 mm-es...

4+5 hetesen üres a 8 mm-es petezsák, reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
12-én kellett volna megjönnie, ekkor este pecsételő vérzés volt, majd szerdán és csütörtökön görcsölés. vasárnap voltam uh-n ahol a szonográfus nem látott semmit, azt mondta, lehet felszívódott, amikor görcsöltem. Azt is mondta, hogy magától lerendezi a szervezet, nem kell műtét, jó lenne, mert tavasszal elvetéltem és akkor művi úton fejezték be. Tudom, hogy mindenképp dokihoz kell mennem, de kiváncsi vagyok véleményekre/történetekre! A Köszi!+++++++

2012. júl. 16. 07:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm:-) csütörtökön volt egy kis maszatolás este, mely péntek reggelre elmúlt, aztán a munkaheyemen újra kezdödött, nem vérzés, nem barnázás, hanem a valami halvány oda nem való dolog. kórházban kötöttem ki, veszélyeztetett vagyok és utrogestant alkalmazok és szigorúan fekszem. ápr-ban volt egy missed ab-m, most azt olvasom ilyenkor amúgy is indokolt egy kicsit megtámogatni a méhet. a baba pénteken már 4,5mm volt.
2012. júl. 28. 10:10
 12/13 A kérdező kommentje:

Örömmel tudatom, hogy 2013.03.09-én egészségesen megszületett a kisfiam!

Soha nem szabad feladni, aki vmiért idetéved annak mondanám, hogy korai volt az uh!!!!!!!!!!!!

2013. márc. 27. 15:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok és nagyon sok boldogságot Nektek!!
2013. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!